Wpis z mikrobloga

Mireczki, bo nie wiem czy się pakować - wiem, że pytałem, po wczorajszej konferencji Tuska. Tylko dzisiaj podczas obiadu wpadł mi wywiad z Sikorskim i teraz od słuchałem tego pajaca z pałacu.
Do tego andzej chwalił Tuska i potwierdzał zgodność w polityce międzynarodowej (i na 100% wysyłaniu nas na front równolegle #!$%@? do Rumuni)
Kiedy uważacie, że będzie/jest czas na wyjazd. I bez fantazji o samotoch do USA, co wg was będzie najbezpieczniejszym krajem tranzytowym, gdzie z własnego majątku zobaczycie jedynie zablokowane konta i gówno warty papier, o ile wam go nie odbiorą na granicy.

#wojna #polityka #programista15k
  • 22
@moj_wykopowy_login: a lokaty:

Przypomnę, że Revolut deponuje pieniądze w Aion Banku, który uzyskał licencję Narodowego Banku Belgii i Europejskiego Banku Centralnego. Są one gwarantowane przez belgijski fundusz gwarancyjny Fonds de Garantie pour les services publics. Jest to odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.


Trochę to wszystko zawiłe
Natomiast Revolut i Aion Bank rozpoczęły współpracę od rachunków oszczędnościowych. W listopadzie 2021 r. brytyjski bank z litewską licencją zaproponował polskim klientom oprocentowanie kont w euro. Pieniądze trafiały do belgijskiego oddziału Aion Banku, a depozyty były objęte ochroną belgijskiego funduszu gwarancyjnego.