Wpis z mikrobloga

#ukraina wszystko pięknie byliśmy braćmi póki dawaliśmy i stawialiśmy ich interes ponad swój. Wystarczy wejść na YouTube, tiktoka, Instagram i zobaczyć co mówią i piszą o nas nasi "bracia". Ciekaw jestem kiedy przedłużenie zapory białoruskiej na Ukrainę. Już domagają się prawa głosu w nadchodzących wyborach samorządowych, śmiechu warte. Oni się czują jakby byli już w UE i NATO. Rząd ukraiński stoi na granicy, a od nas nikt nie przyjechał, nieładnie. Możecie wyzywać od onuc 3,2,1.
  • 16
  • Odpowiedz
  • 66
@Kagernak: jak pół roku temu napisałem jak zachowywali się Ukraińcy w hotelu robotniczym w którym miałem "przyjemność" przebywać w stosunku do obywateli Rzeczypospolitej to zostałem #!$%@? jak bura suka, wyzwany od onuc i kłamców. Dziś pod szkołą podstawową z której odbierałem syna była policja bo #!$%@? Ukrainiec zaczepiał i wyzywał dzieci i rodziców. Ta nasza dobroć tak nam wyjdzie, że będziemy bali się po zmroku na ulicę wyjść.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Rząd ukraiński stoi na granicy, a od nas nikt nie przyjechał, nieładnie.


@Szakalio: bardzo ladnie, wlasnie o to chodzi. w koncu mamy poważny rząd, poważnego premiera. ukrów trzeba troche ucywilizować i pokazać, że w Polsce jednak troche sie zmienilo.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szakalio No bo Polacy #!$%@? nie #!$%@?ą xD 2 mln Ukraińców w Polsce. Wybieranie pojedynczych przypadków by oceniać tak duża społeczność to demagogia totalna.
  • Odpowiedz
@Herubin: rururururu... Takie idiotyczne generalizowanie. Mnie osobiście żaden Ukrainiec póki co nie zrobił nic złego, to dlaczego mam za to #!$%@?ć cały naród że są wśród nich #!$%@?? Tym pod marketami to mówię nie i koniec dyskusji. Tak samo jak menelom.
  • Odpowiedz
@Szakalio: wow, spotkałeś kilku Ukraińców troglodytów, więc będziesz teraz gardził cały narodem xD Ja spotkałem wielu Polaków troglodytów, ale jak napisze że gardzę Polakami to mnie nazwiesz ojkofobem i zmanipulowanym lewakiem. Czemu wy onuce jesteście takimi hipokrytami zawsze?
  • Odpowiedz