Wpis z mikrobloga

  • 0
@Yaszu: W jakim sensie głupiego? Oczekiwanie od niego, że będzie się wyróżniał w tak nędznej lidze, bo w pewnym momencie wyglądało to naprawdę mizernie i przeciętnie z jego strony, to jest coś tak niedorzecznego dla ciebie?
Może zacznij oglądać tę ligę? Teraz ma lepszy okres, ale caly czas tak to nie wyglądało.
  • 0
@Yaszu: Teraz wyjaśniłeś, że z tobą jest coś nie tak, jeżeli uważasz, że pokłony jakieś należą się gościowi, który grał w jakimś ogórkowym klubie tureckim. Nic za bardzo nie grał już wcześniej.
@Yaszu: 100 % racji. Chłop ma 39 lat, ciągnie klub za uszy, dając ważne gole, asysty, a to, że nazwisko nie gra, przykład Eduardo w Legii. W prime to on jakby np. z chorwacji wiadomo o co chodzi wykupiłaby Wisła, a miała złote strzały jak Uche to miałby wyniki strzeleckie pokroju Nikolicia. Pewnie już wtedy był za drogi, ale jak przyszedł połamany totalnie piłkarz, wyszło jak wyszło. @IdillaMZ Ogólnie oczekiwania 20
@IdillaMZ Jeśli fizycznie daje radę to widać po nim że pod względem techniki czy zmysłu taktycznego przerasta ligę, widać po nim przeszłość.

Nigdy nie był gościem nastawionym na nabijanie statystyk, mocne liczby notował głównie w kadrze oraz Kolonii. Nikt nie oczekiwał od niego 20 bramek i 10 asyst na sezon. Dodatkowo w Górniku już nie jest cofniętym napastnikiem/skrzydłowym jak dawniej, cofnął się i gra na pozycji nr 8.

Grając przy nim napastnicy/skrzydłowi