Wpis z mikrobloga

Dziś wrzuciłem w czata gpt i gemino kilkanaście linijek z wyliczeniem składających się z tytułów oraz na końcu kwoty i napisałem aby mi to podliczył i dał wynik. Gdybym sam tego nie policzył byłbym 150zł w plecy, taka przestroga. Czemu o tym pisze? bo to masakra, że nie policzyły obydwa poprawnie TAK BANALNEJ RZECZY, nie potrafiły tez napisać czemu popełniły błąd oraz później zaczęły obydwa strzelać wynik po prostu z czapy ;/

#ai #chatgpt #bard #gemini
  • 14
  • 0
@kutafonixor: Wracam z odpowiedzią, tak samo się rąbnął i wyszło mu:

Sumując te kwoty, otrzymujemy:
100zł+100zł+150zł+150zł+100zł+150zł+50zł+150zł+200zł=1050zł haha, WHY?! :D
@imdejv1: modele językowe nie potrafią dodawać, więc wywołują podpeogram który umie liczyć ale jak widać słabo to działa. Jak powiesz ze złe policzył i żeby rozpisał krok po kroku to może się poprawi
@imdejv1: księgowej nie zastąpi póki co xD a co do wcześniejszego pytania to tak, model to gpt4 ale nie do końca można zastąpić wersję płatna bo nie ma wtyczek i customowych asystentów, ale jeśli tego nie używasz go polecam bing na edge
  • 0
@kutafonixor: Gdybyś w tej chwili miał wydać na coś GPTowego w wersji płatnej to co Twoim zdaniem jest numer jeden? Co do księgowej, no to mocne słowo :P Tu chodziło o dodawanie, dzieci małe to potrafią a on sie pogubił i serio nie rozumiem dlaczego hehe
Gdybyś w tej chwili miał wydać na coś GPTowego w wersji płatnej to co Twoim zdaniem jest numer jeden


@imdejv1: jeśli potrzebujesz płatnego to gpt 4 ale od kiedy bing na tym działa to raczej nie ma sensu płacić 100 miesięcznie. Zależy ile tego używasz, ja używam copilot w bing.com cały czas, zainstalowałem edge na androidzie i działa elegancko. Masz 30 konwersacji dziennie, każda po 30 pytań i kontekst 4k. Można