Wpis z mikrobloga

  • 0
@ZielonaOdnowa: znaczy tak po prawdzie to tu nic nie wstanie bo bym musiał passtrough na karte zrobić i nie wiem czy by w ogóle stery działały xD w polu nazwy adaptera grafiki nie ma nic, nawet prostego VGA
  • Odpowiedz
@paczelok: Windows Longhorn, Microsoft zaczął nad nim pracę tuż przed premierą XPka, i był to projekt piekło. Mieszali, kombinowali, po paru latach zaczęli od nowa, potem znowu biegali z tym w kółko i w końcu wydali coś, cokolwiek, i zwało się to Windows Vista. Była to kompletna klapa, próbowali to ratować ale nazwa była przeklęta, to potem to dopracowali już na spokojnie i wydali Windowsa 7.
https://betawiki.net/wiki/Windows_Vista
A OP odpalił
  • Odpowiedz
i zwało się to Windows Vista. Była to kompletna klapa, próbowali to ratować ale nazwa była przeklęta, to potem to dopracowali już na spokojnie i wydali Windowsa 7.


@supra107: kolego, bez takich mi tu, miałem core 2 duo e6550 z geforce bodajrze 8600gt na tym i bardzo ładnie sie ciupało w crysisa
  • Odpowiedz
@Nooleus: VirtualBox to gówno, QEMU na Windowsie to udręka, a VMware to jedyna sensowna opcja pod okienkami.
@paczelok: XP na początku też był syfem, ale podłatali Service Packami. Z resztą też dużo hejtu poszło na Vistę z tego względu że była zbyt nowa i większość nadal miała kompy które odpalały XPka ale nie Vistę.

Dwa lata później Win7 miał wyższe wymagania od Visty ale nikt na Win7 nie
  • Odpowiedz
@paczelok: XP na początku też był syfem,


@supra107: kolejne pudlo, w 2003 - 4 taki xp był super system, zresztą wtedy dla ludzi xp to był kolejny system po ME bo 2000 mało miało więc była mega poprawa
  • Odpowiedz