Wpis z mikrobloga

Siema, jestem ciekawy jak dużo osób kupuje te przewodniki przed-sezonowe? W tym roku nawet sokół Mikołaj przygotował taki, ciekawe jak Cugowskiemu dupa spuchła z tego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #kubica
dddobranoc - Siema, jestem ciekawy jak dużo osób kupuje te przewodniki przed-sezonowe...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-23 o 11.14.12

Pobierz

Wybieram:

  • Informator Gerwazego Cugowskiego 3.4% (4)
  • Informator Sokoła Mikołaja 31.6% (37)
  • Wyjebane, powrutroberta.pl moim źródłem wiedzy 65.0% (76)

Oddanych głosów: 117

  • 16
@JuzefCynamon: wiem wiem, po prostu jestem ciekawe skali sprzedaży takiego czegoś, może nastroje na tagu dadzą jakąś odpowiedź.
Beka bo Cugowski nawet audiobooka nagrywa z tym swoim informatorem, natomiast najpierw powinien iść do logopedy bo jego wymowa jest często niezrozumiała
@dddobranoc: ja sobie kupiłem właśnie niezbędnik Sokoła na kibelek. Liczę na jakieś fajne zdjęcia czy historyczne anegdoty/odniesienia. Raz można kupić i sobie rzucic na półkę
@dddobranoc: a na #!$%@? mi jakiś informator, jak ja cały sezon siedzę na tagu #f1 i wszystko wiem?


@Jailer: może powinniśmy zrobić jakiś taki przewodnik z naszego tagu?
najlepsze posty ubiegłego sezonu, najlepsze pociski, najlepsze komentarze z wyścigu, po wyścigu, najlepsze memy i pasty itd. - będzie co wspominać jak będą przerwy (σ ͜ʖσ)

W ogóle to zauważyłem że @odjatakpawlacz już nie
@odjatakpawlacz: mnie tam nie ruszyły te całe zmiany, bardziej mnie właśnie boli brak fajnego kontentu i spam badziewia w gorących
Powiedz - czy Ty te dane skądś sprytnie brałeś czy sam wszystko opracowywałeś? bo jak skądś to może bym pisał bo to fajen było