Wpis z mikrobloga

Grając od premiery w #diablo3, a teraz #diablo4 kupiłem #lastepoch. W D4 gram każdy sezon. Uważam że ten sezon jak i poprzedni były najlepszymi. Gram po 2-3h dziennie ulepszając glyphy na 21poziom. Kupiłem matsy na duriela, ale niestety żaden uber mi nie poleciał. 160 durieli i 0 uberów... Przypadkiem natknąłem się na recenzje LE jakie to ono jest super, kiler D4 ble ble... Zachęcony opiniami kupiłem LE...Pograłem 2-3h na offline. Swoją droga nie rozumiem jak gra, która jest ulepszana od 2019 roku nie potrafi ogarnąć swoich serwerów, które wczoraj przez większość dnia były offline. Pograłem offline...i jakoś nie przekonała mnie ta gra. Zbyt cukierkowa, kolorowa(bardzo mocno podbite kolory). Jakieś śmieszne potwory rodem z bajek dla dzieci. Sama rozgrywka jakaś drewniana, mało dynamiki. Jakość samej grafiki też zostawia trochę do życzenia. Graficznie gra wygląda jak z 2010 roku porównałbym ją do Diablo 3. Spróbuję dłużej pograć gdy serwery będą online i dam jej szansę. Na marginesie dziwi mnie mała społeczność gry. Czy to tutaj czy FB. Diablo 4 ma dużo więcej grup i aktywnych osób w tych grupach zapewne jest to spowodowane popularnością #gry #le
  • 22
@M4rcin: D4 będzie gotowe najwcześniej na kolejny sezon ale wymyślą coś, co zepsuć. Obecny jeśli chodzi o mechanikę sezonową to beznadzieja, vaulty jak zaczynasz spoko bo inne niż nightmare dungi, ale w sumie też bez szaleństw. Do tego farmienie uber upgrade dla mechaniki sezonowej... Po której nie będzie śladu, w przeciwieństwie do uberów, które gdzieś tam zalegają. s3 był świetny.

Last Epoch z tymi serwerami poniósł sromotną porażkę. Ale jak się
@M4rcin: Twoje argumenty totalnie są z dupy. Bardzo łatwe do obalenia samą zwykłą logiką. D4 było popularniejsze, hmmm moze dlatego ze blizzard #!$%@?ł na marketing wiecej niz pewnie koszotwalo samo stworzenie last epocha i d4, moze dlatego ze maja tysiace pracownikow, moze dlatego ze jest to firma pracujaca 20 lat ponad nad grami w tym maja juz pare gier z tego gatunku na rynku wiec maja juz wypracowaną marke, moze dlatego