Wpis z mikrobloga

wstałem se bo mnie żona obudziła bo idzie do roboty.
ona chodzi do biura chociaż może zdalnie, ale woli do biura bo tam ma kolegów i koleżanki
ja mam też kolegów i koleżanki ale zdalnie to jest to czego chce od życia, kiedy budzę się rano niewyspany to dziękuje bogu za to że żyje w takich czasach i mam to szczęście że mogę po prostu nie wyjść z domu

a wy wolicie zdalnie czy do kołchozu?`

#pracbaza

jaka pracka

  • zdalnie 51.1% (71)
  • kouchoz 18.7% (26)
  • hybryda 30.2% (42)

Oddanych głosów: 139

  • 8
  • Odpowiedz
@cyk_w_komkuter: niestety ja miałem tak że pracowałem cały czas z domu i strasznie moje znajomości itd poszły w dół, teraz pracuje hybrydowo i tak wolę bo przynajmniej mam jakiś kontakt z ludźmi, wymieniamy swoje doświadczenia, śmichy itp, inna sprawa że mam swoją dg więc w sumie to cały czas jestem w pracy.
  • Odpowiedz
@cyk_w_komkuter: zatrudniam 5 osób, nie jestem na b2b - dlatego piszę że cały czas w pracy, bo jak chcesz jakoś funkcjonowac finansowo musisz dać z siebie więcej niż 8 godzin, chyba że masz niesamowitego skila i klienci do ciebie biją z konkretnymi funduszami w trakcie "tych" 8 godzin, ale a to musisz przygotowac ofertę o 22.00, a to musisz coś w nocy zrobić, a zresztą będąc na swojej dg muszę wszystko
  • Odpowiedz
Przez całą pandemię napierdzielałem zdalnie. Teraz hybryda i tak mi się pracuje najlepiej. Jest kontakt z ludźmi twarzą w twarz. A w piątek, koniec o 16 a o 16:01 już odkurzanie chałupy, godzinka, dwie i weekend. No i pranie albo zmywarkę można nastawić jak jest luźno.
  • Odpowiedz