Wpis z mikrobloga

Dlaczego wykopki tak psioczą na kobiety a tysiące lat temu jakoś ludzie żyli, obie płcie przetrwały? Bo siła mięśni > siła rozumu. Facet brał samicę jak swoją własność i robił co chciał. Gwałcił bo miał siłę ją unieruchomić. W czasach współczesnych podobnie, żona musiała słuchać się męża, on był panem, mógł żonę bić i zdradzać, a ona i tak musiała prać mu obsrane gacie.

Dziś kobiety mają trochę luksusu (i to oczywiście w krajach cywilizowanych bo w zacofanych nadal stoją w hierarchii za kozą) w postaci prawa do samostanowienia o sobie czy decydowania o własnym majątku a przede wszystkim prawa do wyboru partnera i tego, czy chce mieć dzieci czy nie, i już to nie pasuje dużej liczbie mężczyzn. Zaczynają się obraźliwe teksty, kąśliwe uwagi i wyśmiewanie, oraz straszenie, że za parę lat będzie wojna domowa.

Wszystko dlatego, że według facetów kobiety to ich własność i mają robić to, co oni chcą, a nie to, czego one chcą. Bo w ogóle dlaczego one miałyby czegokolwiek chcieć, mieć jakieś potrzeby, marzenia czy nawet zainteresowania? Czy termomix albo mikrofalówka posiadają takie funkcje? Myślenie czysto egoistycznie - ja, ja, moje, ewentualnie potomstwo, które ma połowę jego "ja".

Faceci sobie uzbdurali, że oni dźwigają problemy całego świata (pijąc piwo przed telewizorem) a żona ma robić wszystko wokoło, najlepiej myć zęby paniczowi i podcierać mu doopę, żeby się nie przemęczył bo ma tyyyle na głowie. W związku z tym jej "jedynymi" problemami powinny być dzieci, dom, rodzice, zwierzęta hodowlane i domowe czy ogród i pole, bo to przecież "nie praca", oraz wiecznie niezadowolony mąż, którego trzeba nakarmić i ubrać (a ten sobie patrzy i czeka na gotowe) a on właśnie pracując na budowie na własnych barkach dźwiga cały budynek a własną krwią rozrabia cement.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #blackpill #przemyslenia
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

popatrz, ten tutaj nie tylko generalizuje ale i wmawia mi że stanowię część tego zjawiska xD


@AlienFromWenus: no tak, on zauważa jednostki które potwierdzają jego wierzenia, i ignoruje wszystkie przykłady które przeczą jego światopoglądowi. Uważam że z tym konkretnym anonem nie ma sensu dyskutować, on jest zainteresowany rozgłaszaniem swojego punktu widzenia, jego nie interesuje dyskusja
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Jedyną zasługą kobiety to urodzenie mężczyzny, który zdobył i podbił ten świat, ale, żeby mężczyzna mógl zdobyć i podbić świat, musiał być uczony i wychowywany przez innego mężczyznę (ojciec), poza urodzeniem tego mężczyzny przez tysiące lat nie było z Was większego pożytku, co po części nie jest waszą winą, ponieważ dostałyście inną rolę do spełnienia od natury niż My, mężczyźni. Mówicie o praniu, gotowaniu inne, ale jakby nie patrzeć
  • Odpowiedz