Wpis z mikrobloga

#sejm
Czemu Tusk po 8 latach rozdupcania kraju, 80% inflacji na przestrzeni ośmiu lat nie naprawił tego w miesiąc?
Przecież to wystarczy tylko w sejmie nacisnąć guzik i cofnąć się w czasie 8 lat i obniżyć podatki.
Konfederacja mówi, że obniży
  • 27
  • Odpowiedz
@TouchMTraLaLa: A to chyba dla wszystkich. Ale ja bym pierw wyszedł z płonącego domu po czym zajął sie rodziną. Poza tym tusk nie uważa, że pis zostawił polski w ruinie? Ja w ruinie nie chciał bym mieszkać wiec dla dobra swojej rodziny powinien to jak najszybciej naprawić. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kroledyp: no, nie miałbym chociaż ułamka zarzutu, gdyby nie fakt że przed wyborami mocno forsowali 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów, a w odpowiedzi na jakieś pytania zawsze odpowiadali że ustawy są już gotowe, budżet mają wyliczony, wchodzą i z marszu to robią. Tak samo miało być z TVP- mieli ze 20 scenariuszy przygotowanych, a wybrali chyba najgorszy.
  • Odpowiedz
  • 234
Czemu Tusk po 8 latach rozdupcania kraju, 80% inflacji na przestrzeni ośmiu lat nie naprawił tego w miesiąc?


@Kroledyp: #!$%@? ja oglądam TV Republika i miałem wrażenie, że to ten Tusk rządził poprzednie osiem lat.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: A znasz taki termin obietnice bez pokrycia podejrzewam ludzie wkurzają się o to że było ponoć jakiś 100 konkretów na 100 dni. Zakładając te odpały z tworzeniem rządu PiS na początku to powiedzmy odejmijmy od tego czasu który już minął te trzy tygodnie bądź miesiąc. Wymień proszę ile już tych konkretów zostało skonkretyzowanych
  • Odpowiedz
@Kroledyp: i dlatego ma budżet większy niż ten proponowany przez PiS, może nie w miesiąc może nie w tym roku ale już w następnym napewno okaze się bardziej liberalna partia. Opie ty jesteś głupi, młody czy tylko naiwny?
  • Odpowiedz
  • 0
@Chris_Karczynski bardzo dobrze że kłują żelazo jak jest gorące, wyplewiają tą pisowską zarazę zewsząd gdzie się zalęgła. Dziś odzyskano stadninę w Janowie, my poczekamy a wy se szczekajcie ile wlezie, to piękny dźwięk
  • Odpowiedz
  • 0
@Janusz_Rekina przecież nie ma żadnych dopłat na tę chwilę jest tylko szczekanie konfedarackie, jeśli wejdą w formie obecnie proponowanej to finansowanie będzie najniższe w historii, więc utkaj
  • Odpowiedz
Dziś odzyskano stadninę w Janowie, my poczekamy a wy se szczekajcie ile wlezie, to piękny dźwięk


@Kroledyp: jacy wy? Ja jestem bardziej przeciwko pisowi niż wy. Byłem przeciwko 500+, waloryzacji do 800+, darmowym kredytom itd. itp.

Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest ważniejsze dla obywateli. Stadnina w Janowie, czy zwiększenie kwoty wolnej na przykład?
  • Odpowiedz
  • 0
@Chris_Karczynski trzeba sobie zadać pytanie czy po takiej dewastacji kraju da się to zrobić? O kwotę wolną od podatku prują się najwięcej ci co z niej nie korzystają
Najpierw ruszono ważniejszą rzecz czyli odwrócenie nowego ładu
  • Odpowiedz
przecież nie ma żadnych dopłat na tę chwilę jest tylko szczekanie konfedarackie, jeśli wejdą w formie obecnie proponowanej to finansowanie będzie najniższe w historii, więc utkaj


@Kroledyp: tso? Czy ty słuchałeś jakie są postulaty rolników? Wiesz co unia chce narzucić?
  • Odpowiedz