Wpis z mikrobloga

@krupkka: Wilk ora Wilka xD Czekamy aż ten pseudo ekspert zastosuje się do własnych słów xD

o tym, dlaczego niektórzy "eksperci" powinni lepiej milczeć


Ten stek bzdur miał kogokolwiek wypunktować? Przecież on sam tak pokazuje, jakim jest dyletantem
@krupkka: Proszę bardzo, ale tylko kilka, bo całości tych bzdur to mi się nawet nie chce komentować.

Port lotniczy będzie nierentowny" - według Najwyższej Izby Kontroli, lotnisko CPK osiąga próg rentowności przy liczbie pasażerów na poziomie ok. 24 mln w skali roku. Już dziś gdyby Lotnisko Chopina mogło przyjąć wszystkich chętnych, przewozy pasażerskie w 2024 wyniosłyby ok. 23,5 mln.


Przecież to jest logiczne, że przeniesienie 1:1 całego lotniska ze starej lokalizacji
@lhotse89: przeczytałem twoje pierwsze znakomite wypunktowanie Wilka i pozwolisz, że się wstrzymam z odpowiedzią odnośnie rentowności przedsięwzięcia bo szkoda mi po prostu czasu i nie widzę sensu, wszystko już w zasadzie zostało przedstawione. Może ktoś inny uzna za celowe, żeby odpowiedzieć.
@lhotse89: przeczytałem twoje pierwsze znakomite wypunktowanie Wilka i pozwolisz, że się wstrzymam z odpowiedzią odnośnie rentowności przedsięwzięcia bo szkoda mi po prostu czasu i nie widzę sensu, wszystko już w zasadzie zostało przedstawione. Może ktoś inny uzna za celowe, żeby odpowiedzieć.


@krupkka: Ej to na przyszłość nie zawracaj gitary - sam prosiłeś o komentarz. W ogóle też super: "przeczytałem 20%, ale nie skomentuję (bo nie mam nic do powiedzenia), a
@krupkka: przecież WIlk tu #!$%@? akurat wyjątkowe bzdury. Nawet jak na niego, ten wpis jest głupi. A jeszcze oskarżanie przez niego kogokolwiek o doprowadzenie LOTu do złej sytuacji, to szczyt bezczelności, bo on sam został wiceprezesem LOTu z pisowskiego nadania i w firmie jest uważany, za jednego z najgorszych wiceprezesów w historii spółki XD