Wpis z mikrobloga

@WpiszSwojLogin: leżeli nie chcesz wchodzić w jakieś bardzo techniczne tereny, wymagające np. sztywniejszej podeszwy i większej przyczepności, to nie ma sensu. Nawet w takich trudniejszych warunkach ( np. pozaszlakowe chodzenie w Tatrach) spokojnie wystarczą niskie podejściówki. Oczywiście mówimy o chodzeniu wiosna-jesień, bez śniegu i na lekko.
  • Odpowiedz
@Goronco: Ale dotąd używałeś buty trailowe do biegania, czy po prostu buty do biegania po asfalcie - czyli randomowe adidasy?

Dobra edit, bo widzę, że jakieś asicsy.

Oblatałem całe tatry w butach trailowych do biegania La Sportiva i uważam, że to najlepszy kompromis - buty są lekkie, a zarazem mają świetny grip. Ja bym się trochę bał szybszego tempa w zwykłych adidasach, ale to zależy czy #!$%@?, czy raczej spokojnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AVOIDME a ja nawet nie do biegania stricte. Przy moim "wchodzeniu w góry" lubię sobie trochę podbiec, potem chwilę wypocząć, raczej dynamicznie to wszystko. No i sportowe buty dają spoko kontrolę do takich rzeczy.

Tak jak mówisz, też nie pojmuję butów za kostkę

A mówisz że zmieniłeś na traile. Jakie? Orientujesz się w tych asicsach? Na szybko widzę że są asics trail, ale potem popatrzę czy są inne modele. A w
  • Odpowiedz
@Goronco: To bierz traile. Choć z wyborem dobrych traili miałem spory problem - przemierzałem chyba z 20-30 par różnych butów w przedziale 400-1200zł, bo szukałem idealnego buta. Ale każdy ma inna stope, więc nie sugeruje żadnego modelu.

Ja miałem taką taktykę, że zamawiałem sporo par z platnoscia w sklepie przez Modivo i przymierzalem w stacjonarnie w Eobuwie. To jedna firma, ale Modivo nie ma limitu na ilość par do przymiarki
  • Odpowiedz
@Goronco: nie no Wildfire ma twardą podeszwę strasznie, bierz triale.
Polecam obserwować zalando lounge - często mają kampanie gdzie są fajnie, tanie bucisze, ostatnio kupiłam tacie dwie pary, trailowe Meindle i Saucony.

Ja osobiście walę w La Sportiva Bushido II oraz Salewa Ultra Train 3
  • Odpowiedz