Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #diagnostykasamochodowa
Mirku kupiłem auto do którego ktoś wsadził ksenony, brak automatycznego poziomowania i spryskiwaczy. Jeśli to ważne jakie auto to Primera P12
Jakoś przeglądy przechodził ale nie wiem czy po znajomości czy jak, poza tym auto sprawne technicznie.
Jak diagności reagują na takie światła? Podbijają czy olewają? Dużo jest roboty żeby wsadzić zwykle żarówki? Wiem że pod ksenony była przerabiania instalacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZiobroZaskoczenia: to zależy od diagnosty, niektórzy nawet nie sprawdzają jak światła święcą, tylko czy w ogóle świecą i tyle, więc może przejdzie tak jak teraz, może nie, a te ksenony to oryginał dołożył, zmienił lampy itd? czy hidy? jak hidy to w 5min sam przełożysz zwykłe żarówki, spryskiwacze lamp to też czasem trudno sprawdzić, bo niektóre działają same siebie bez ingerencji kierowcy, więc nawet ciężko je sprawdzić
  • Odpowiedz
No akurat ksenony wypadało by poziomować, bo można już coś wypalić tą lampą na siatkówce jakiemuś kierowcy z naprzeciwka. Można wrócić do oryginalnych, a te będą się świetnie nadawać do uprawy marihuany w namiocie ;)
  • Odpowiedz