Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Nowy Obóz oczywiście. Trudniej się dostać, trzeba się trochę nabiegać i nasiłować, pograć trochę na dwa fronty żeby zdobyć ich zaufanie, ale jak już się uda, to masz najlojalniejszych ziomków u których wszystko załatwisz i najbardziej się rozwiniesz. Magowie wody też bez kijów w dupach, spoko ludzie, w przeciwieństwie do reszty. Realiści.

Stary obóz - jak w firmie której nienawidzisz. Bagno - pogubieni i trochę nieudaczni ale dobrzy ludzie, tym
@Sandrinia: W Gothica 1 przeszedłem tylko 2 razy, kiedyś wiele lat temu stary obóz i mag ognia, a za drugim podejściem początkowo chciałem obozem na bagnach, ale były jakieś upierdliwe questy żeby się tam zrekrutować więc nowy obóz i mag wody.
@Sandrinia: w późniejszej części gry jak stary obóz był wrogi, to wypiłem napój szybkości poszedłem na tereny orków i zwabiłem do nich watahę tych orkowych psów, żeby się chłopaki nie nudzili
@zeszyt-w-kratke:

ogólnie gospodarka w świecie gothic nie istnieje. Prawda jest taka że stary obóz w trymiga zagłodziłby resztę obozów bo jako jedyni mieli dostęp towarów ze świata zewnętrznego. Czym niby odżywiali się ludzie z obozu na bagnie? Przecież tam nie hodowano żadnego jedzenia tylko uprawiano bagienne ziele. Więc wystarczyło nie wymieniać bagiennego ziela na jedzenie i by jako pierwsi padli z głodu. W Nowym obozie kopano rudę ale nie wymieniano jej
@Pas-ze-mna-owce: PSL jest dość konserwatywny, więc pasuje mi do starego obozu, z drugiej strony wspiera rolnictwo, a w nowym obozie uprawiają ryż, tyle że za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jeszcze trzeciej PSL jest mi znany z tego że popiera kościół, a to pasuje do obozu sekty xd więc jak widzisz, wszystko po trochu. Ale niech już będzie że najbardziej pasuje ten stary obóz. Pograj w
Sandrinia - @Pas-ze-mna-owce: PSL jest dość konserwatywny, więc pasuje mi do starego ...

źródło: Gothic

Pobierz