Wpis z mikrobloga

Co to za debata o rolnictwie jak wszyscy od początku wyskakują z bronieniem hodowli zwierząt futerkowych, które są promilem w całej branży i należy do kilku grubych ryb - chociażby Szczepana Wójcika, multimilionera, który sponsoruje całą armie ludzi i dużą część prostestów aby tylko obronić swój biznes.

Dlaczego to zajmuje tak dużą część rozmów? Gdzie są w ogole w tej debacie osoby mające inne zdanie na jakiekolwiek kwestie, bo tam wszyscy liżą się po jajach i mamy ciągły atak i kłamstwa na temat działań UE, branży produktów roślinnych czy osób działających o dobrostan zwierząt.

#kanalzero #rolnictwo #wegetarianizm #neuropa
Clefairy - Co to za debata o rolnictwie jak wszyscy od początku wyskakują z bronienie...

źródło: 7b9820ba8c4f70db698983742f38400f

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 13
@owsikalfred: rozumiem, że trzymanie ziemno-wodnych zwierząt w klatkach gdzie nie mogą się nawet swobodnie poruszać ze swoimi naturalnymi instynktami i potrzebami to dla Ciebie biznes warty bronienia? Przecież gdyby tak trzymano psy czy koty to byłoby to zamknięte w jeden dzień z udziałem policji.

Trzeba być hipokrytą żeby wierzyć że proceder się skonczy


Oczywiście, że się skończy, na tym polega wygaszanie hodowli w całej europie i następnie zakazanie sprzedaży tego typu
Clefairy - @owsikalfred: rozumiem, że trzymanie ziemno-wodnych zwierząt w klatkach gd...

źródło: large

Pobierz
  • Odpowiedz
@Clefairy: nie znam się na fermach norek, ale bywałem wielokrotnie na fermie lisów i widziałem że żyły w dobrych warunkach. Nie wydaje mi się żeby w Azji był mniejszy popyt na tego typu wyroby a z tego co pamiętam to trend był rosnący ale szanuję twoje zdanie. Pozdrawiam i miłej nocy.
  • Odpowiedz