Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@kwantowykocyk: Póki co to nie ma nawet za wiele ustalonych zasad. Pozwalają użytkownikom samym na stworzenie zasad.

Póki co zasad to jest obowiązek seedowania do ratio 0,4 lub co najmniej 48 h.
@ptt_ ja tam wole stare trackery PS, PT czy TL.PL chociaż fakt że dla nowego z wykopu praktycznie niemożliwe jest się dostać na wymienione trackery. Fajnie że powstał nowy tracker tylko nie wiadomo kto to założył i jakie ma intencje w przyszłości , jakie zbiera dane i dla kogo
@spilbergson: Już widzę, jak te "stare" trackery rzucają wszystko i dzielą się z Spilbergsonem wszystkimi informacjami na temat przechowywanych danych o użytkownikach.
via Wykop
  • 0
@spilbergson: a podoba Ci się, że na PS jedyną metodą dotacji jest paypal i przelew?

Większość trackerów umożliwia płacenie względnie anonimowymi kryptowalutami a te najbardziej anonimowe za pomocą chociażby monero.
@ptt_ załogi na PS czy PT są od wielu lat..dotuje ich wiele lat..pożyczki na mnie nigdy nie wzieli czy kredytu lub telefonu więc mam do nich zaufania. Moim zdaniem podchodzą biznesowo ja jestem ich klientem wspieram ich pracę a oni dostarczają mi najlepszy content w sieci. Polecam takie załogi do współpracy