Wpis z mikrobloga

@PomidorovaLova: polecam sprawdzić jak działa propaganda i zastraszanie. To trochę jak o tych mitycznych Niemcach którzy zazdroszczą Polakom, niby wiadomo że to propaganda, ale idzie w świat. Przy czym były protesty i pacyfikacje nie tak dawno. Wykopki jak zwykle lubią generalizację i pod tym względem niczym od takiego PiSu się nie różnią, a nawet jest to na rękę partii inspirującej się Putinem. Taki Wykopek często uważa że co to by Ruskiemu
@PogromcaPedzlakow gdyby nie historia r0sji to możnaby sądzić że tzw. federacja rosyjska i jej działania to tylko wyjątek. Niestety ale jest to naród prymitywnych morderców nie od wczoraj, a żadnych masowych protestów nie było w rosji od 2012 roku. A mityczne "wykopki" o których piszesz to musi być jakiś overmind bo przedstawiasz dużą grupę ludzi jak operujących jednym umysłem
@PomidorovaLova: wystarczy przeczesać dobrze ten tag i znajdą się wpisy wrzucające jeden naród do tego samego worka z prymitywami wspierającymi Putina. P0lska zawsze miała się za lepszą od innych, jednocześnie robiąc z siebie ofiarę. Typowy wykopek jest typowy. Idąc taką logiką, ktoś pewnie zaraz zrobi cancel Austrii za jednego idiotę którego odrzuciło ASP.
wrzucające jeden naród do tego samego worka z prymitywami wspierającymi Putina


@PogromcaPedzlakow nie ma żadnych protestów i walki z reżimem w rosji. Nawet śmierć nawalnego nie wywołała jakiegoś większego szumu. Poparcie dla wojny i putina jest natomiast ogromne. I nie sugeruj mi tu że każdy łyka propagandę bo jakoś w polsce udało się odsunąć pisdzielców od władzy mobilizacją społeczeństwa
@PomidorovaLova: to że ty nie widzisz rozruchów, nie znaczy że ich nie ma, ale wygodniej jest generalizować. To tak samo jakby ktoś uważał że Polak a pisowiec to jest to samo. Typowy wykop pozostanie typowy i tego nic nie zmieni. Cieszy mnie fakt, że nie jestem Polakiem.