Wpis z mikrobloga

@RunAway268 wszystko fajnie tylko nie wiem czemu beka z lewactwa skoro KO to partia centro-prawicowa, Polska2050 to koalicja konserwatywna a jedyna partia socjaldemokratyczna, Centro-lewicowa w postaci koalicji "Nowa Lewica" nie ma tam nic do powiedzenia w jednej części a druga część atakuje rząd.
@RunAway268 właśnie cię szanuje i napisałem fakty z którymi może się kłócić tylko osoba nie mająca żadnej wiedzy lub ewentualnie Konfederata owładnięty rosyjskimi standardami.
@Njal: oszukujesz sam siebie i piszesz o bańce informacyjnej. Zatem prawak Tusk pewnie się nie zgodził na pakt migracyjny, a konserwatywny Hołownia nie pajacowal w sejmie z jakimiś pseudo imigrantami? Podaj proszę jakieś fakty, które wskazywałyby na to, że jest inaczej niż ja myślę. Zatem według ciebie jak sądząc po ostatnich wyborach w Polsce mamy samych prawakow i konserwatystów oraz 8% lewactwa :D ehhh, rozmarzylem się.
@RunAway268 Owszem przyjął i owszem zgodził, niestety w dalszym ciągu nie wiem jak to czyni z konserwatystów nagle lewicowców, a już szczególnie takich katolickich spranych beretów jak Kosiniak oraz Hołownia.