Wpis z mikrobloga

@Nieuchwytny_Uchwyt: nie no spoko, ja rozumiem Twoje i @karix98 zdanie i je szanuje (pijany wujek vibe xD)
Tylko wiecie, D4 nie było aż takie złe, że je gównem można nazwać :P Z D4 jest taki problem, że po pierwsze były za duże oczekiwania (i słusznie bo to Diablo), których nie udźwignął.
Mnie osobiście fajnie się grało, ALE nie chce mi się do niej wracać, a do Grim Dawn, Last Epoch albo
  • 3
@acidd: #!$%@? #!$%@? skiny za 50 euro a rozwoju gry za nic, karnet #!$%@? jak w fortnite ktory ma przedmioty co wyglądają co by mogły wypaść z moba z pierwszego lvelu, PŁATNE SKINY w grze która niby ma online ale to nie mmorpg zeby coś tam takiego wsadzać, w D3 i D2 nie płaciłem za żaden wygląd, żeby to jeszcze był darmowa gra to bym zrozumiał, sam jestem wielkim fanem wyglądów
  • 1
@kopii: jesli będą zabrane wszystkie fajne wyglądy a dodatkowo gameplay będzie drewniany a gra nie będzie rozwijana w ogóle to też pójdzie do kosza dlatego ja się nawet na to nie napalam póki nie będzie rzetelnych recenzji od zwykłych ludzi i cena nie spadnie