Wpis z mikrobloga

Tak podsumowujac:

1.Rolnicy nie „umia” w bannery (podlozyli sie jak taksowkarze na protescie z bannerem uber=hiv)
2. Poziom propagandy na tweeterze obroncow Ua jest niesamowity - ludzie bronia nawet grafik wygenerowanych przez ai
3. Idiote z bannerem od putlera na szczescie zatrzymali (brawo sluzby)
4. Z karetka sytuacja jest zgola inna
5. Rolnicy moga wyjsc z tego jeszcze obronna reka jezeli zrobia to dobry przekaz

Najlepsza rada: sledzcie polskich osintowcow aryo, wiech, micek i obserwujcie jakie wala fejki (np aryo o tysiacach ton zboza importowanego z rosji)

#ukraina #rosja #wojna #protest
bylembordo - Tak podsumowujac:

1.Rolnicy nie „umia” w bannery (podlozyli sie jak tak...

źródło: IMG_8890

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
4. Z karetka sytuacja jest zgola inna


@bylembordo: Z tą karetką, to albo jakiś tłumok, który się doczepił do protestu w połowie drogi, ale ktoś mający zdyskredytować strajk. Byłem dziś na proteście i policjanci nam robili odprawę przed startem co możemy, a co nie. Było mówione o nie blokowaniu buspasów i kategoryczny zakaz blokowania pojazdów uprzywilejowanych. Na pewno każdy jeden protest miał taką samą odprawę, więc gościa należy prześwietlić.
  • Odpowiedz
  • 2
@Stabilizator: to az dziwne, bo Kamizele szanowalem. Zobacz jak szybko zmienila sie narracja- najpierw bylo ze blokuja pomoc humanitarna i wojskowa, jak wszyscy zaczeli podwazac to zmienilo sie ze to cywilna pomoc wojskowa, ale za pytanie dlaczego ukrainskie lory jej nie przepuszcza byl ban
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy policja nie ma obowiązku robić odpraw oeganizatorom zgromadzenia, jedyny jej obowiązek (oprócz oczywiście zabezpieczenia) to wylegitymowanie organizatora który protest zgłosił. To że wam zrobili to w sumie się chwali, ale co komenda wojewódzka to inne zwyczaje.

Co do tej karetki. Jeśli nikogo nie było w traktorze to jest wina organizatorów i tej osoby. Jeśli chcesz blokować drogę to siedzisz w pojeździe na wypadek właśnie wypadku i konieczności udrożnienia jej szybko. Nie
  • Odpowiedz
@bylembordo: Link nie działa, ale znalazłem na innej stronie jednak. No w sumie dziwna sprawa. Ciężko mi to ocenić. Z jednej strony faktycznie zablokowali drogę, a z drugiej chłop chciał się zreflektować. Nie wiem na jakich zasadach był tamten protest. My tylko jechaliśmy przez miasto. Oni zamykali drogi. To trochę inna sytuacja.
  • Odpowiedz
@bylembordo pojechała tracąc być może cenne minuty (nie znam okolicy, nie wiem ile musiała nadrobić drogi).

Powtarzam, jeśli chce się blokować drogę to odpowiedzialność wymaga by siedzieć w tym pojeździe. Ale pewnie sobie poszedł poplotkować z jakimś Andrzejem.
  • Odpowiedz
@bylembordo wiesz, że minuta przy resuscytacji może być kluczowa czy pacjent przeżyje czy nie? Dlatego kończy się ona często zgonem pacjenta w małych miejscowościach gdzie karetka jedzie dłużej.
  • Odpowiedz