Wpis z mikrobloga

Takie pytanie do tej całej ekipy, która trolluje na mikroblogu z jadem na rolników. Proponuję zacząć wrzucać znaleziska albo robić wpisy na mikroblog o brakującej amunicji. Dlaczego nie ma żadnego znaleziska z płomieniem dotyczącym wyparcia się Stanów Zjednoczonych na Was. Jak chcecie wygrać wojnę bez amunicji? Myślicie czasami o tych biednych ludziach, którzy codziennie giną w okopach albo podczas nalotów na Wasze miasta? Na zbożu zarabiają ogromie holdingi, które mają w tyłku losy Ukrainy. Unia przeznacza 50 mld pomocy, żeby podtrzymać jakoś waszą gospodarkę przy życiu. Jak myślicie dalej walczyć bez amunicji? Wczoraj podczas sznytu Unii Europejskiej nie ma konsensusu do dalszego wsparcia. Cały twitter aż płonie od obelg, wyzwisk i jadu z jakiś dziwnych kont bez pełnych nazw. Powoli chyba czas na refleksje z Waszej strony. #ukraina #wojna #polityka #wykop
  • 7
@KwasneJablko: no tak ,ale sam zauważ, że to teraz głównie powinien być temat top. A wchodzimy na tematy odpychania ukraińskich trolli i rozbijania ich bazy użytkowników. Zatem skoro koordynują działania na rolników to czemu nie palą głównej takim tematem jak brak amunicji? Trochę to dziwne.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl przecież kasa leci z Unijnego budżetu w sprawie dopłat, z którego nawet Ty korzystasz jadąc drogą czy idąc na basen. Latarnie, które świecą na drodze pochodzą z unijnego wsparcia. Zatem odpuśćmy już temat dopłat bo to już jest mega słabe. Nie ma projektu, który nie jest plastycznie finansowany ze środków własnych lub jest ich bardzo mało. Chce się skupić na tym dlaczego nie ma płonących znalezisk o braku amunicji?
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl ale ja chce się teraz skupić dlaczego na głównej nie ma znalezisk z płomieniem o braku amunicji. W Unii brak poparcia niby jest później go nie ma, Stany sobie odpuściły temat teraz znowu. To co dalej? Takie przemyślenia mnie nachodzą, przecież ja sobie żyje spokojnie w moim kraju, u nich wojna, korupcja. Jadą po rolnikach a to przynosi odwrotność ich założeń.
ale ja chce się teraz skupić dlaczego na głównej nie ma znalezisk z płomieniem o braku amunicji


@MC_Bono: bo siedzą tam w większości prawicowe szury m.in. atakujące Ukrainę i wychwalające Trumpa, które zakopałyby albo zdominowałyby szybko takie znalezisko