Wpis z mikrobloga

#metal #postmetal #sludge #blackmetal #polskamuzyka
#cultowe (1253/1000)

Dola - Tam Mnie Nie Ubijesz z płyty Dola (2020)

No jest to jazda bez trzymanki, choć dla mnie osobiście, jak na 7 numerów, trochę za dużo tu wypełniaczy, nie pasują mi proporcje "treści" do wszelakich plumkań. Numery same w sobie mają momenty oddechu, czy to w środku, czy w intro (czy tak jak w tym tutaj - i w intro i w środku), no i o ile w środku płyty pasują dwa praktycznie instrumentalne klimatowe numery (Wypuść Nas i Dni Błogie), o tyle ostatni numer na płycie który znowu bazuje na odjechanych drone'ach - to już dla mnie za dużo.

W innych proporcjach kochałbym tę płytę, a tak to mimo uwielbienia "prasy" traktuję tylko jako ciekawostkę.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #postmetal #sludge #blackmetal #polskamuzyka
#cultowe (1253/1000)...
  • Odpowiedz