Wpis z mikrobloga

Widzę już na grubo ruszyła propaganda wymierzona w rolników, nad czym czuwają takie konta na twitterku jak ZespółBrauna i inni propagandyści, którzy wzięli sobie za punkt honoru wyszukanie największych dziwaków na tym marszu, a potem podpinanie tego pod Konfederację (ledwie 5 % poparcia w wyborach wśród rolasó), jeśli jest zbyt antyukraiński przekaz, albo pod PiSowców, jeśli ktoś krytykuje za bardzo UE xD

Oczywiście protest popierają nawet niektóre środowiska rządowe (Trzecia Droga) i wykazują się pełnią zrozumienia, ale nie propagandyści, farmy trolli i wykopowe pelikany, które piją to gęste szambo.

Tak, tak, przecież to podludzie zwykli, nie to co młodzi, wykształceni z dużych miast i mieszkań deweloperskich. 100 % rolników jest złych. Wcale nie ma tak, że w każdej, dużej grupie znajdą się odpały.

A ja wam tylko przypomnę, że rolnicy wyszli na ulicę, ponieważ polski rynek zalewa gówniany towar z Ukrainy, wyjęty spod jakichkolwiek regulacji, na czym naturalnie rolnicy tracą. I tak - może i wyszli walczyć we własnym interesie. Może i nawet są samolubni, wybierając taką, a nie inną formę protestu.

Ale jakoś przy protestach aborcyjnych ludziom nie przeszkadzały zakorowane miasta i tłumy na ulicach, bo wtedy to było fajne xD A ja powiem tak - gdyby inne grupy potrafiły tak walczyć o siebie jak rolnicy i górnicy, to w tym kraju byłoby lepiej. Np mężczyźni jako ogół, za równouprawnieniem, w tym antymęskim kraju.

#polityka #rolnictwo #proteest #strajk #ukraina #bekazlewactwa
  • 42
@Kopyto96 zawsze mi przeszkadza jak jakaś grupa ogranicza moją swobodę poruszania się.

#!$%@?łem na protesty aborcyjne bo 3 krotnie nie byłem w stanie dostać się do lekarza.

A teraz chyba nie muszę mówić, że sram na rolników.

Zgadzam się jak najbardziej z postulatami każdego z protestów, czy to rolników czy kobiet.

Ale na Boga, utrudniajcie pracę sejmu, urzędów, policji, blokujcie granicę z Ukrainą.

Zostawcie tych Polaków na drogach już w spokoju, nigdy
  • 3
@mexxl: Zagrajmy w grę. Udowodnij mi, że jestem Rosjaninem i wpłacam tysiąc złotych na wybrany przez Ciebie cel. Jeśli tego nie zrobisz przez tydzień, to ty będziesz musiał wpłacić symboliczną stówkę na wybraną przeze mnie fundację.

Przyjmujesz zakład? Czy po prostu nie masz żadnych dowodów, by wybronić się z tych kłamstw?
@Kopyto96 no właśnie vladija czy jak tam się pisze twoje imię po rosyjsku, sam chyba musisz podszkolić polską interpunkcję, a do tego gramatykę też by się przydało podciągnąć. Ale na mnie zarobisz, 50 rubli za wpis, fiu fiu będziesz bogaty jak na radzieckie standardy