Wpis z mikrobloga

Widzę już na grubo ruszyła propaganda wymierzona w rolników, nad czym czuwają takie konta na twitterku jak ZespółBrauna i inni propagandyści, którzy wzięli sobie za punkt honoru wyszukanie największych dziwaków na tym marszu, a potem podpinanie tego pod Konfederację (ledwie 5 % poparcia w wyborach wśród rolasó), jeśli jest zbyt antyukraiński przekaz, albo pod PiSowców, jeśli ktoś krytykuje za bardzo UE xD

Oczywiście protest popierają nawet niektóre środowiska rządowe (Trzecia Droga) i wykazują się pełnią zrozumienia, ale nie propagandyści, farmy trolli i wykopowe pelikany, które piją to gęste szambo.

Tak, tak, przecież to podludzie zwykli, nie to co młodzi, wykształceni z dużych miast i mieszkań deweloperskich. 100 % rolników jest złych. Wcale nie ma tak, że w każdej, dużej grupie znajdą się odpały.

A ja wam tylko przypomnę, że rolnicy wyszli na ulicę, ponieważ polski rynek zalewa gówniany towar z Ukrainy, wyjęty spod jakichkolwiek regulacji, na czym naturalnie rolnicy tracą. I tak - może i wyszli walczyć we własnym interesie. Może i nawet są samolubni, wybierając taką, a nie inną formę protestu.

Ale jakoś przy protestach aborcyjnych ludziom nie przeszkadzały zakorowane miasta i tłumy na ulicach, bo wtedy to było fajne xD A ja powiem tak - gdyby inne grupy potrafiły tak walczyć o siebie jak rolnicy i górnicy, to w tym kraju byłoby lepiej. Np mężczyźni jako ogół, za równouprawnieniem, w tym antymęskim kraju.

#polityka #rolnictwo #proteest #strajk #ukraina #bekazlewactwa
  • 42
  • 0
A ja wam tylko przypomnę, że rolnicy wyszli na ulicę, ponieważ polski rynek zalewa gówniany towar z Ukrainy, wyjęty spod jakichkolwiek regulacji, na czym naturalnie rolnicy tracą.


@Kopyto96: a kto te towary dopuszcza do obrotu w Polsce? Żełeński osobiście podpisuje te papiery? Dlaczego Ukraina nie eksportuje, tranzytem przez Polskę, swoich towarów do starych odbiorców, tylko znajduje kupców tutaj? To też Ukraińcy?

Polak, jak zawsze, rucha Polaka, ale to Ukrainiec jest zły