Wpis z mikrobloga

Huopy tutaj piszą, że mają prawo jazdy kategorii C + E, ciągnikami siodłowymi z naczepami jeżdżą se w trasy i towar dostarczają dla fabryk i ludu pracującego se.
A ja jestem taką peesdą, że w wieku 33 lat nie mam nawet najbardziej bazowego uprawnienia do kierowania pojazdami silnikowymi,
jakim jest prawo jazdy kategorii B.

Ehh... Śmiechu warte! Huop upośledzony komunikacyjnie. IT'S OVER DLA KAT-BCELS!

#przegryw #przegrywpo30tce #samochody #prawojazdy
  • 16
A ja jestem taką peesdą, że w wieku 33 lat nie mam nawet najbardziej bazowego uprawnienia do kierowania pojazdami silnikowymi,

jakim jest prawo jazdy kategorii B


@ArmageddonPrzeciwBladziom: 8 razy #!$%@?, mocno zauważalne #!$%@? w trakcie całego kursu. Słaba koordynacja wzrokowo-ruchowa, stres, nieogar, spore problemy z koncentracją ehh
Do tira to bym nawet nie wsiadł. Nadal mam lęk przed jazdą samochodem.
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

tak, na kursie jazdy , jak również jeździłem z łojcem "na dziko" bocznymi drogami


Czyli w sytuacji podbramkowej gdyby np. ktoś umierał to potrafisz odpalić auto i pojechać do szpitala.
To, że nie masz egzaminu jakkolwiek Ci nie umniejsza tylko oznacza, że nie dostosowałeś się do sztywnych, odrealnionych ram egzaminacyjnych.
Nie ograniczaj potencjału swojego umysłu do rozważań nad tak trywialnymi rzeczami jak prawo do kręcenia kierownicą. Może jesteś wybitny w
AXSIS - @ArmageddonPrzeciwBladziom: 
tak, na kursie jazdy , jak również jeździłem z ł...

źródło: 11

Pobierz
@trx87
Mam kilka kategorii i nadal uważam, że egzaminy w PL są odrealnione. W krajach, w których motoryzacja istnieje dłużej niż u nas jak np. USA jest o wiele prościej zdać prawko, bo ichniejszy rząd nie zrobił z tego maszynki do uwalania i zarabiania pieniędzy.