Wpis z mikrobloga

rolnicy #!$%@?ą jak to oni "dbają o nas wszystkich", a prawda jest taka, że jakby mieli okazje kupić po taniości nawozy czy jakieś pestycydy zza granicy to by brali i ładowali do "polskiej żywności" i w dupie by mieli biznesy krajowe czy zdrowie obywateli

#polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: no nie do końca, chwytliwy tekst, fajnie ale jeżeli chcą to dalej puścić produkt mowa o rolnikach, to muszą spełnić szereg kontroli, testów, więc nie do końca taka prawda, bo by to nie przeszło
  • Odpowiedz
@KSHMR: czyli nie robią tego tylko dlatego, że ktoś ich pilnuje

ale jakby nadarzyła się okazja trochę więcej zarobić to żodyn by nie powiedział "nie, ja tego nie zrobię bo mi honor polskiego rolnika nie pozwala"
  • Odpowiedz
czyli wiesz najlepiej, co by robili i ogółem to #!$%@?ć ich, bo tak, Pan zapomniałemhasło się wypowiedział i tak by było na 100 %
  • Odpowiedz
czyli nie robią tego tylko dlatego, że ktoś ich pilnuje


@zapomnialemhaslo: na tym to polega. na tym polega równość wobec prawa. Nie wiem czemu miałbyś się burzyć na nich za to, że wykorzystaliby okazje gdyby się pojawiły.

Burzysz się na człowieka, który stwierdzi, że też ukradłby buty jakby miało mu to ujść płazem, zamiast na człowieka, który kradnie buty i uchodzi mu to płazem?
  • Odpowiedz
@A_R_P: o kurde!!! niemożliwe, komentarz randoma, ze sprzedaje oprysk!! pewnie każdy rolnik od niego kupuje i nasze zboże całe zatrute XD. Nie wiem czyś głupi czy specjalnie szczujesz na rolników albo i oba
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: nie, tam w ogóle nie protestują z tych samych powodów

ale nice try, pojechałeś klasykiem prawackiej retoryki czyli jak nie wiesz co powiedzieć to "hurr durr a bo NIEMCY AAAAAA"


no widzę, że cię to strasznie zapiekło, bo aż nie wiesz co na to odpisać więc przyczepiłeś się, że śmiałem o tym wspomnieć xD. Prawda w oczy kole. Rolnicy z tamtych krajów również strajkują i postępowaliby tak samo jak nasi,
  • Odpowiedz