Wpis z mikrobloga

@pawelczixd:

Hmmm? No przez kogo są wspieranie? Generalnie protestują w słusznej sprawie, więc mają moje pełne poparcie. A że znajdą się tam głupcy lub prowokatorzy... to inna sprawa.
Dlatego uważam, że cała ta akcja powinna być lepiej zorganizowana, a osoby odpowiedzialne za porządek powinny szybko rozprawiać się z takimi durnymi hasłami.
  • 0
@Thorrand a gdzie ja coś takiego napisałem? Po prostu ci protestujący walczą o to źle i dają się łapać w gierkę Rosjan.

Mogli zacząć protesty gdy jeszcze rządził PiS który jest za to odpowiedzialny po równi z UE.
a gdzie ja coś takiego napisałem? Po prostu ci protestujący walczą o to źle

@pawelczixd:

WALCZĄ O TO ŹLE xDDDDDDDDDDDD
Ja bym się wstydził pisać w ten sposób o ludziach, którzy coś robią... walczą m.in. o to, żebyś Ty miał dobre żarcie w sklepie, a Ty oceniasz to wszystko siedząc na dupie przed komputerem :D

Walczą tak, jak potrafią. Walczą tak, by byli słyszalni :) i chcą być skuteczni. Jeśli nie
  • 1
@Thorrand kto wyznaczył komisarza ds rolnictwa? Zając wielkanocny? Czy może jednak pisowcy?

No to skoro tylko tak potrafią protestować to mojego poparcia mieć nie będą. Od ich interesów ważniejsze jest dla mnie bycie w UE i stabilność gospodarczą Polski na którą codziennie pracują Ukraińcy których chcą z Polski wywalać.

Plus ja nie mam ochoty by kryz wracał na swoje miejsce - rozumiem, że chodzi im o Krakowskie Przedmieście xd
  • 0
@Zeudos pierwszy xd tak tak. W ostatnich daniach widziałem masę takich idiotycznych plakatów.

Pozostaję się zastanowić, dlaczego pozostali nie wywalili go ze zgromadzenia :)
Pozostaję się zastanowić, dlaczego pozostali nie wywalili go ze zgromadzenia :)


@pawelczixd: bo jest wolność, wolność reprezentowania swoich poglądów, swoich postulatów, to nie Rosja tutaj jest Polska i każdy ma do tego prawo.
walczą m.in. o to, żebyś Ty miał dobre żarcie w sklepie


@Thorrand: Nie, oni walczą przede wszystkim o własny interes, a nie żeby jeden czy drugi konsument miał dobre żarcie w sklepie. Gdyby nie wyśrubowane normy unijne to nasi rolnicy faszerowaliby uprawy chemią tak samo jak Ukraińcy, jeśli nie bardziej. Nie ma sensu wymyślać że to wszystko motywowane jest troską o zawartość czyjegoś talerza, bo to zwyczajnie nieprawda.
żebyś Ty miał dobre żarcie w sklepie


@Thorrand: Co xD skąd pomysł że rolnikom na tym zależy? Chyba z reklam, że prosto od polskiego rolnika bez pestycydow. Jakby mogli pchać coś bez żadnej normy jak ukraińskie to takie samo by pchali bez mrugnięcia okiem. Tu chodzi o to, że oni mają normy unijne więc nie mogą aż tyle syfu pchać, przez co cenowo nie mają szans z ukraińskim które żadnych norm
@pawelczixd: Polexit by ich szybciutko zweryfikował jakby polski eksport żywności z dnia na dzień stanął, dopiero by był #!$%@? płacz, bo oni chyba nie wiedzą że Polska jest taką Ukraina w UE i zalewa wszystkich dookoła swoimi produktami rolnymi, o co były przecież spory dyplomatyczne z Czechami i Słowacją.

W 2021 roku mieliśmy 58 mld PLN netto nadwyżki eksportowej żywności, z tego 73% idzie wewnątrz UE. Zabierz ten rynek i rolnictwo/przetwórstwo
@pawelczixd Ja #!$%@?ę, dosłownie trzeci raz widzę to samo zdjęcie w gorących xDD Postaralibyście się wynaleźć chociaż dwa albo trzy "reprezentatywne" banery, a nie znaleźliście jeden i teraz przez miesiąc będziecie nim spamować.
bo jest wolność, wolność reprezentowania swoich poglądów, swoich postulatów,


@Zeudos: Jutro dołączam do protestu rolników, będę postulował o przerobienie kościołów na burdele oraz Parady LGBT zamiast bożego ciała