Wpis z mikrobloga

#rajstopy #rajstopki #rajstopiary #ponczochy #rozowepaski

#reupload

Pomyślałem, że pozwolę sobie na mały #reupload zważywszy na to, że pod poprzednim wątkiem zrobiły się jakieś niepotrzebne nieporządki i odbiegliśmy tam bardzo od głównego tematu. Jeśli ktoś chce to można tam oczywiście też sobie poczytać, bo w sumie wszystko tam już wyjaśnione.

A tutaj, wracając do spraw wiodących - najważniejszych:
poszukuję tych bardziej różowych co są fankami rajstop.


Bo ja jestem ogromnym fanem. I mam to szczęście, że moja panna nie dość, że jest tego najzupełniej świadoma, do tego mega świetnie w nich wygląda i przede wszystkim (ku mojej nieukrywanej radości) lubi nosić.

Moje pytanie przy tej okazji też poniekąd z tego wynika:
Wiadomo - Wy, dziewczyny, lubicie rzecz jasna nosić rajstopy, ale czy Waszych mężczyzn też to kręci?

To, że moja panna świetnie w nich wygląda to nie pozostawia wątpliwości:
koloros - #rajstopy #rajstopki #rajstopiary #ponczochy #rozowepaski

#reupload

Pomyś...

źródło: 1

Pobierz
  • 9
  • 0
@Kinda: To już było i trochę mi się znudziło ()
Te wszystkie idiotycznie absurdalne teorie spiskowe, wynikające z nieznajomości kobiecego ciała to już zostały przemielone i rozdrobnione na pył w poprzednim wątku ;D

Ten wątek ma służyć skupieniu się na kluczowym elemencie tematu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z głupimi wątpliwościami i niedorzecznymi teoriami zapraszam w poprzedni wątek:

https://wykop.pl/wpis/75097733/rajstopy-rajstopki-rajstopiary-ponczochy-sa-tu-jak#264322479
  • 0
@Arkadian: Nie, nie, takie to już nie wchodzą w grę - że tak powiem, tylko dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N. jest bardzo swobodna jeśli chodzi o kwestie swojego ciała, ale takie zdjęcia na tym forum to byłoby za dużo.