Wpis z mikrobloga

@rozzi2020: @BelleDerphine daje bany już na maxa, zrobiłem o tym dziś dłuższy wpis ale Gejuch go zgłosił i wpis spadł. On już banuje nawet komentarze typu "greetings from london". Akurat siedziałem przy kompie jak wjechał dziś film i co chwile było około 10 komentarzy, by po odświeżeniu były 3-4 i tak kilka razy. Banował wszystko oprócz komentarzy jakichś Bożen1950. Totalnie mu psycha siada od momentu wysłania wiadomości do świata xD
Jest
@BelleDerphine: ale tak szczerze tyle dni ile on już robi tego busa rzekomo od rana do wieczora, to nie zrobił prawie nic, a dlaczego? Bo nie ma kasy, może ma jakąś pulę odłożona na wyjazd, ale kupka na busa ewidentnie się skończyła XD chłopu wali się świat na wyjeździe pewnie spadną zasięgi, bo temat budowy kampera jest popularny i tylko dzięki temu ma te 6k wyświetleń xdd to jest kwestia czasu,
Jest też na pewno obsrany, że jego kurnik został namierzony


@dddobranoc: ale tu nie było nic do namierzania, on sam przecież nie ukrywał adresów ani nic. Ja ten kurnik znalazłem jako pierwszy i to tylko dlatego, że pod jakimś filmem miał wpis o tym, że jak ktoś chce to może mu coś wysłać na paczkomat i adres tego paczkomatu. W tym samym filmie jechał pod ten paczkomat i przy wyjeździe z
@BelleDerphine: No REWELACJA to wnętrze.

Jest też na pewno obsrany, że jego kurnik został namierzony bo nawet na live mówił, że ma ochroniarzy na ROD, sąsiadów i do tego czujki ruchu poukrywane xD


@dddobranoc: Te czujki to ściema. On tam nawet internetu nie ma, więc jak miałby dostać powiadomienie, że ktoś robi włam. Teoretycznie mógłby na kartę SIM, ale to trzeba płacić, co nie jest w stylu Janka. Rozśmieszyło mnie
@BelleDerphine: jeżeli on robi po taniości, a wiele razy to powtarza to wiadomo że nie bęzie wyglądalo na bóstwo, on tam będze mieszkał, skoro lubi jaki "styl" to elegancko byle to wszystko działało :D