Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, co obstawiacie? Ja obstawiam, że niedługo walnie do 48k, może do 44k i później się odbije na wyżyny. Widać, że jest jakiś pęd, od stycznia totaldefi skoczyło z 66B do 90B, ale przy tej cenie co jest teraz w sierpniu 2021 było 150B, także trochę mało. Nie widać też hype w mediach społecznościowych etc. Może jeden artykuł po Polsku mi się gdzieś przewinął na wykopie.

Swoją drogą, jakie altcoiny obstawiacie na najbliższe 2 lata? Ja się trzymam chyba dalej ETH + ADA + DOT. ADA się zachowuje ogólnie podobnie do DOT, ale jeśli okaże się, że jedno siadło, to jest drugie :).

#btc #bitcoin #kryptowaluty #hazard
  • 12
@soeasy: Połowę mam w BTC, reszta to wiadomo... jakie inne altcoiny byś sugerował? I dlaczego. ADA przetrwała dużo, DOT ma duże community, dużo osób się w niego angażuje. Nie wnikam w zasadność tych coinów, po prostu przypuszczam, że tam może być duży zysk i w miarę (jak na altcoiny) bezpiecznie. Zyski były większe niż na Litecoin.
Ja patrzę na inwestycje w krypto przez pryzmat stosunku zysku do straty. Inwestowanie w projekty z taką kapitalizacją, jak np. Cardano (22 mld $), w moim przekonaniu nie jest dobrym pomysłem dla osoby, która chce zmaksymalizować potencjalny zysk. Trudno mi sobie wyobrazić sytuację w której Cardano ma kapitalizację na poziomie 0,5 biliona dolarów, a taki wzrost z inwestycji by mnie interesował. Do tego wszystkiego projekt ma już 7 lat i dwie hossy