Wpis z mikrobloga

  • 1
@Bin_Laden: kiedyś potrafił, ostatnio nawet w KSW brutalnie weryfikowany, 3 walki z czego 2 porażki i 1 wygrana w fatalnym stylu, gdzie chyba większość środowiska uznała, że werdykt niesłuszny. A nawet to nie usprawiedliwia takiego stypienia na konfie. Ja już wolę takiego Najmana, który drze mordę i leży od liścia niż takiego "sportowca", gdy chcę oglądać sport to oglądam UFC, KSW i FEN a w poniedziałek o 20 chcę nakarmić głód
@jmateuszj on potrafi więcej jak cała ta karta walk. Ja nie mówię o ksw czy ufc tylko o amatorach i napinaczach pokroju murana czy właśnie najmana. On ich kładzie w pierwszej rundzie. Pieprzyć głupoty na konfie to trzeba być dobrym mitomanem , on tego nie umie bo żal mu się robi na ich widok. Ja np to cenie bo mało gada a dużo robi/pokazuje na ringu
Pieprzyć głupoty na konfie to trzeba być dobrym mitomanem , on tego nie umie bo żal mu się robi na ich widok


@Bin_Laden: Co czyni go jeszcze gorszym niż ci których mu żal, bo widz płaci, a obrażona małpka nie tańczy z palcem w dupie. A taka jest jego praca - klaun 21 wieku, nie podoba się to won na sportowe waleczki za 10k zł i wstrząs mózgu w gratisie.