Wpis z mikrobloga

znów przy logowaniu do win11 pisze, że zbyt dużo było błędnych logowań i musze wpisać a1b2c3 jakoś tak i dopiero potem wpisuje PIN. Wcześniej zmieniłem PIN na inny by pozbyć się tego komunikatu. a teraz znowu wyskoczył. nie wiem o co chodzi, nie było żadnych błędnych logowań. od czego to może być ?
#komputery #windows11
  • 11
@vulcanitu: Linuksa od razu, wszystkie problemy rozwiane bo jak wiadomo Windows to same problemy a Linuks to ich kompletny brak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A tak na serio to Win11 jest dobry jak ma się autyzm i znajomość chimery którą jest Windows. Dopiero wtedy da się to okiełznać. Dla przeciętnego konsumenta który
@vulcanitu: A ja tam uważam że ich nowy panel sterowania jest bardziej ludzki od tych popłuczyn po ósemce. I tak 99% ustawień nadal jest w pozostałościach z siódemki, XPka czy nawet prehistorii 2000 i NT która nadal gdzieś tam drzemie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatecznie i tak nie mam po co tykać się ich wymysłów w postaci menu start czy eksploratora plików. Są lepsze i bardziej funkcjonalne
@vulcanitu: To w ogóle kuriozum bo MS popada w tą samą pułapkę przez którą wszystkie Linuksowe DE są do dupy. Te Linuksowe kopiują projekt UI Windowsa ale bez zrozumienia jak to zrobić żeby miało sens, a teraz Microsoft robi to samo, tylko zgapia od Apple'a. xD