Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, bmw 5 g30 przed liftem to już się łapie w kategorię gruz/padło dla seby? Bo ostatnio jakiś wykopek pisał, że f10 to stare padło, a jeżdżę g30 przed liftem i zastanawiam się, czy jestem postrzegany jako złomiarz i czas wymienić na jakieś nowsze żeby wstydu nie było.

#pytanie #motoryzacja #bmw #gruz #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@Palladyn400: nie mam, jeszcze rok lizingu do płacenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego się zastanawiam jak zły deal zrobiłem XD

@sorek 520D w biedawersji, podstawowe zegary i brak mpakietu, w szarym kolorze z chromowanym grillem xD Taka wersja dla handlowca w niemieckim korpo
  • Odpowiedz
Mam pytanie, bmw 5 g30 przed liftem to już się łapie w kategorię gruz/padło dla seby? Bo ostatnio jakiś wykopek pisał, że f10 to stare padło, a jeżdżę g30 przed liftem i zastanawiam się, czy jestem postrzegany jako złomiarz i czas wymienić na jakieś nowsze żeby wstydu nie było.


@Euph0: Nie no, nie przesadzajmy. Na F10 to się dopiero pewna grupa społeczna znana i lubiana zaczyna przesiadać z e60 powoli a
  • Odpowiedz
  • 2
@piwakk: Myślałem o tym, ale chyba lepiej inaczej ulokować kasę, niż zmieniać co 2 lata samochód. Z perspektywy czasu branie 5-letniego auta premium w leasing to jeden z najgłupszych pomysłów, na jakie wpadłem, bo teraz ani to premium, ani warte sensowne pieniądze
  • Odpowiedz