Wpis z mikrobloga

#czasdecyzji

Dobra k888a, jak we snie stane przed Istotami / Bogami / Bogiem i bedzie pytanie, to jestem na TAK, co mi szkodzi, a Wam pomoze.
Pluje na te pieniadze, tfu k*a!

Sam jestem ciekaw, co to oznacza, takie potencjalne spotkanie, he he he he he :)

Chyba ze to jakos inaczej bedzie, to nie wiem czy ogarne, ale jak bede zapytany, albo znowu bedzie mi cos z glowy szlo, to postaram sie (bo ostatnio prosilem o zdrowie zony, bo to byla pierwsza rzecz w sercu, wiec tak samo poszlo) powiedziec: "Chce, zeby na swiecie zniknelo cierpienie i zeby juz nigdy to czarne g
*o sie tu nie panoszylo" - moze cos takiego Im sie spodoba, jak nie zapomne

Twoja Magnificencjo Marku Podlecki, kocham Pana i Pana Swiadectwo.

Tak ze mowie, tutaj nie bedzie jakiegos rozdawnictwa, nie ma tak, ale jak bede znowu u Nich, to to zdanie wyzej powiem (lub podobne, jak sie zakrece)

Jakby sie spelnilo w ten sposob Drugie Przyjscie, a wszystko po tych historiach biblijnych jakby odwroconych, czy kij wie jak, to byloby mega-ultra

Albo: to nie tak, nikt mnie nie poslucha, albo poslucha i powie "nie ma mowy", tego nie moge obiecac.
  • 3
  • Odpowiedz
@StaraDusza: nie wiem kogo to się tyczy i kto tam do ciebie przemawia, ale wiem że są przypadki kiedy warto chwytać się każdej możliwości. Także tego, czy mógłbyś poprosić żeby znowu były dostępne części do polonezów i dużych fiatów, tym razem dobrej jakości? Już kij tam z ceną
  • Odpowiedz
@StaraDusza: Wiem że wiele w swoim życiu mogę zmienić sam, nie potrzebne mi do tego boskie wstawiennictwo. Tego akurat sam nie zmienię, jednocześnie chciałbym żeby ten skrawek historii naszej motoryzacji nie przepadł w zapomnienie wraz z brakiem części. I wiem też że taki cud ucieszyłby nie tylko mnie, ale także i tysiące innych pasjonatów tych pojazdów.
Dla ciebie może to i śmieszne i niepoważne, ale tylko boska interwencja jest w stanie
  • Odpowiedz