Wpis z mikrobloga

@Thorrand: uważam, że od początku wojny narracja wobec Putina powinna być "Nie strasz atomem; złamałeś gwarancje paktu na podstawie którego Ukraina zrzekła się broni nuklearnej. Jeden fałszywy ruch a przekazujemy Ukrainie ekwiwalent jej potencjału nuklearnego z lat 90' i mało nas obchodzi co z nim zrobi."
@thorstein92:

XD i przywódcy USA, UK i Francji mieliby posłuchać Hołowni?
Ok. Uznajmy, że UK i Francja są wystarczająco silne do rzucania takich gróźb (a nie są), to czemu w zasadzie mieliby to robić? :)

Ja nie widzę najmniejszego powodu. Miało być no-atom jest no-atom. Rozumiem, że poza to... wszystkie chwyty są dozwolone.

Europa mogła być śmiało zapleczem zbrojeniowym Ukrainy. Nawet to było dla Europejczyków ZA DUŻO, a Ty chcesz, żeby
@thorstein92: no wypowiedz świetnie wpisuje się w to słynne polskie machanie szabelką. Czyli symbolizuje lekkomyślność i krótkowzroczność, po pierwsze woda na młyn ruskiej propagandy. Po drugie co jeśli nastroje się nagle zmienią na zachodzie, do władzy dojdzie ktoś kto będzie chciał się dogadać z Rosją? Mało prawdopodobny scenariusz ale jednak, wytrawni politycy wypowiadają się w taki sposób by odnaleźć się w każdej możliwej sytuacji.
@asd123asd456:

XD?

Wojna wcześniej czy później się skończy. Wszyscy wrócą do handlu z Rosją, bo... właściwie już to zrobili ;)

wytrawni politycy wypowiadają się w taki sposób by odnaleźć się w każdej możliwej sytuacji.


W Polsce nie mamy takich polityków. Chociaż ambasadora Rosji w PL dalej mamy więc ¯\(ツ)/¯
Mam dla was dwie wiadomości - złą i dobrą
Zła jest taka, ze się nie uda.
A dobra jest taka, że wgnieciemy putina w ziemię
*owacje*
@thorstein92 wzywać innych XD
#!$%@?, ja jestem rusofobem i jakby była okupacja to na bank kwalifikuję się do rozwałki ale też powiem że to debilne. Niestety sami nie mamy potencjału by robić takie groźby, wzywanie innych gdy sami są raczej ostrożni jest wręcz dziecinne.