Wpis z mikrobloga

uwaga jutro i po jutrze strajk rolników najlepiej po centrum pieszo się przemieszczać. komunikacja miejska też zablokowana proponuję wyjść 30 minut wcześniej niż zwykle. Rozumiem strajki i wszystko ale paraliż miasta to już trochę za dużo rozumiem że chcą żeby ich zauważono ale teraz jak ja sam dosiadczam strajk rolników zauważam że to jest #!$%@? żeby całe miasto odcinać. Jakos ze ja dojeżdżam do szkoły #!$%@? mnie to że będę musiał wstać o 5:30 zamiast o 6:30 żeby zdążyć do szkoły. Strajk strajkiem ale bez przesady.
#olsztyn #polityka #strajkrolnikow #rolnicy #bekazpodludzi
  • 7
@Redbulltabak no tak zgadzam się ale od razu całe miasto jak już mogłeś przeczytać muszę wstać o piątej co może dla innych jest norma ale jestem nastolatkiem potrzebuje snu i odpoczynku. paraliżowanie całego miasta nie jest dobrym pomysłem i z tego co widziałem z innych postów na wykopie to nieźle odwalają i wątpię że ktoś ich już bierze na poważnie
@TheMapeciak: Nie odwołują wam lekcji? Też chodzę do licbazy w Olsztynie i dyrek ma jutro zobaczyć jak bardzo sparaliżowane jest miasto i zadecydować co ze środą/czwartkiem. Ale i tak większość osób z mojej klasy zostaje na chacie.
Dojechać dojedziesz, strajk ma być o 10, to będą się zbierać koło 9. Gorzej z powrotem do domu. To też #!$%@? zagranie, dojedziesz do szkoły a później niespodzianka od rolników: ciemno, leje deszcz, wieje,