Wpis z mikrobloga

#kononowicz Spadł mi kanał a w sumie mogłem śmietanę zlizać ( ͡° ͜ʖ ͡°) możecie się zapoznać postem na mojej społeczność i go rozchuśtać udostępnić itd będzie tam krótko, kanał oddaje zielonemu niech sobie wezmą jak to mówią sraam na to, i jeszcze jedno są tutaj wśród was nieźli konfidenci pisałem tylko kilku osobom że jest akcja i to takim co prostują jadowitymi bąkami może też są konfidenci wśród wielebnych kanałów bo zielony wspominał że dzwonią i błagają ja jebe XD no nic jedno jest ważne zielony albo kłamie albo serio to dryblas zgłasza kanały, mści się teraz chce odejść w cień żeby go zapomnieć rozumiecie to chłop wkur%@ ludzi a to co robił i nagrywał widziały setki tysięcy a większość ma shoty na fonie ludize trzymajcie mnie bo bo wytrzymie XD niedługo takich rzeczy się dowiecie bo nie liczę na jakiś rozum żeby mnie nie wnerwiać a jaduu mam pod dostatkiem
patryk-milanoyt - #kononowicz Spadł mi kanał a w sumie mogłem śmietanę zlizać ( ͡° ͜ʖ...

źródło: Screenshot_20240212-231930~2

Pobierz
  • 20
@patryk-milanoyt Przecież to zielony zgłasza, tam dryblas to pewnie ani nie ma dostępu do tego konta, co najwyżej "bendżi" ma, ani też raczej dryblas nawet jakby mógł to raczej nie chciałby się wystawić na ostrzał że strony społeczności, skoro chce się usunąć w cień. Zielony prędzej zrzuca na niego winę bo czemu by nie? Poza tym spadają filmy ogólnie z majorem i całe kanały, a nie tak jak to niby zielony mówi
@POgromcaCentaurow właśnie tam wszedłem i rzeczywiście konto przejęte przez zielonego pisze na społeczności te swoje wysrywy i udostępnia kanały zielonego wypisując przy tym bzdury. Więc żaden dryblas.
@patryk-milanoyt No i co na to powiesz? Bo zaczynasz brzmieć tak jakbyś chciał wybielać zielonego, ciekawe że swoje konto też mu chcesz oddać żeby z niego też pisał bzdury.
@patryk-milanoyt Kosno tydzień temu wysmarował na swym hobokokanale wysryw, który niejako był wypowiedzeniem wojny wszystkim szoterom i twórcom zajmujących się US17. Przy okazji oskarżył Centaura o "tolerancję hejtu dla pieniędzy.

Mam swoją teorię wyciągniętą z mojej odleżyny: być może doszło do większej spiny między Kosno a Centaurem której tłem mogłby być wydarzenia z Sędziszowa. Ekolog z zemsty chce pociągniąć całe Uniwersum na dno.

Taka zawiść i chęć zrobienia wielu osobom na złość
Czekam w ogóle aż jakiś zasiłkowiec zgłosi mój komentarz. Wiem, że to jeden z tych bezrobotnych patusów typu pyczasty, twardykij itd., bo ostatnio napisałem kilka komentarzy niepochlebnych na temat parszywej działalności ekopedryla i wszystkie wpisy oraz komentarze pospadały pod powodem "atakowania innych" xD

Jeszcze dostałem ostrzeżenie od moderacji, żeby zachować kulturę, więc mogę niedługo bana dostać za działalność antylateksową. Plują na was za niszczenie uniwersum.