Wpis z mikrobloga

Czasami zastanawiam się czy może jednak gdzieś jest moje miejsce na ziemi gdzie byłbym szczęśliwy. Gdy oglądam programy Cejrowskiego, program Polacy za granicą lub jakieś kanały podróżnicze na youtube to zawsze sobie wyobrażam jakby to było tam być. Chciałbym rzucić to wszystko i po prostu zaryzykować i gdzies wyjechać i zamieszkać, ale ja jestem za mało dynamiczny i zaradny na takie rzeczy. Chłop się od rodziców nie wyprowadził, a o podróżowaniu po świecie myśli, śmiechu warte #przegryw
Matfju - Czasami zastanawiam się czy może jednak gdzieś jest moje miejsce na ziemi gd...

źródło: bbaa3e00b05686c9412ad29ddea088c3

Pobierz
  • 4
@Durisil historia autentyczna. Ok 2005 roku moj chrzestny pojechał z kolega ze studiów na wymianę studencka do USA, dostawali się tylko najlepsi. Co najlepsze, pracowali tam na jakimś ranczo, koszenie trawy, pomoc w gospodarce, jak dla mnie wyzysk, wtedy możliwość zobaczenia świata. No i chrzestny jakoś sobie radził ale stwierdził, ze USA to nie kraj dla niego i jednak woli Polskę. Jego kolega był odmiennego zdania. Los tak chciał, ze gospodarz u
@Matfju: To też jest tak, że w programie to ci wszystko wygląda na atrakcyjne, a życie weryfikuje.
Ostatnio w proponowanych na yt wyświetlił mi się kanał gościa, który postanowił zamieszkać w Chorwacji. Miejsce cudowne na wakacje, jest nie takim cudem jak trzeba tam sobie życie ułożyć. Wrzucił fajne podsumowanie tej swojej półtora rocznej przygody, gdzie zdecydował się na powrót do Polski. A miał pracę zdalną, więc ten aspekt miał z głowy.