Wpis z mikrobloga

Wczoraj huop był na lodowisku se. Wokół pełno j0lek w obcisłych leginsach pokazujące prawie gołą dupe, 0skarki z vifonami .. Huop przynajmniej zgasił ich jazdą. Nie mieli szans z huopem. Moggowałem ich jazdą i to na zwykłych łyżwach. Mogli tylko stać i obserwować huopa se.
#przegryw
Mr3nKi - Wczoraj huop był na lodowisku se. Wokół pełno j0lek w obcisłych leginsach po...

źródło: wek9wsjbzw581

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 3
@model_wygenerowany_na_wykoppl: Co huop popatrzył to jego. Jednak skupiałem sie bardzie na muzyce oraz jeździe. Chciały huopa otumanić swoim ciałem, ale huop sie nie dał ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

W ogóle nasz huop ( moze i jest tu z nami na tagu) ładnie zapi##dalał - oczywiście miał odpowiednie łyżwy. Huop był w szoku jego jazdą. Nawet mnie moggowa, ale ja sie do niego uśmiechałem i
  • Odpowiedz
  • 164
@useradam: Sam sie uczyłem przez lata. Patrzyłem na innych i powtarzałem to co oni na zwykłych łyżwach. Nie 0ski tylko ciężka huopska praca. Niesamowity ból w nogach, które dopiero dzisiaj odczuwam i bardzo sie z tego ciesze. Byłbym 0skim gdybym używał profesjonalne łyżwy.
  • Odpowiedz
  • 1
@othe2137: Chciałem jednego dla towarzystwa, ale wszystkie były zajęte xD

Zadzwoniliby jeszcze na policje, bo jak to dorosły huop z pingwinem sie bawi ehh. To nic że byłem sam.
  • Odpowiedz
  • 1
@conamirko: Przychodzę tam dla siebie se. To dla huopa forma relaksu, zapominanie o tym wszystkim wokół. Tylko ja, muzyka i łyżwy. Wychodzę stamtąd cały spocony, zmęczony i przede wszystkim zadowolony.

Fajnie zobaczyć jak młody upada, wstaje i próbuje dalej, bo tez tak miałem.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ typie! Co ty tu za potyczki chłopsko-oskarowe opisujesz? Masz jakieś urojenia?
Uwierz mi, że cały świat miał na ciebie #!$%@?. Jeśli jeździsz naprawdę dobrze to jedyne co mogłeś zobaczyć w oczach innych ludzi to uznanie. To kolejny dowód na to, że cale to #!$%@? o nienawiści normictwa do przegrywow to tylko chore projekcje spierdoxow z tagu!

No i oprócz tego, że zesrałeś się o oskariat na lodowisku to z mojej strony
  • Odpowiedz
Sam sie uczyłem przez lata. Patrzyłem na innych i powtarzałem to co oni na zwykłych łyżwach. Nie 0ski tylko ciężka huopska praca. Niesamowity ból w nogach, które dopiero dzisiaj odczuwam i bardzo sie z tego ciesze. Byłbym 0skim gdybym używał profesjonalne łyżwy


@Mr_3nKi_: ok oski.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
Jeśli jeździsz naprawdę dobrze to jedyne co mogłeś zobaczyć w oczach innych ludzi to uznanie.


@Notes: raczej zazdrość, pogardę - byłem sam.

To kolejny dowód na to, że cale to #!$%@? o nienawiści normictwa do przegrywow to tylko chore projekcje spierdoxow z tagu!


To twoje zdanie na ten temat.

No i oprócz tego, że zesrałeś się o oskariat na lodowisku to z mojej strony olbrzymie propsy za to, że poszedłeś sobie
  • Odpowiedz