Wpis z mikrobloga

Wczoraj huop był na lodowisku se. Wokół pełno j0lek w obcisłych leginsach pokazujące prawie gołą dupe, 0skarki z vifonami .. Huop przynajmniej zgasił ich jazdą. Nie mieli szans z huopem. Moggowałem ich jazdą i to na zwykłych łyżwach. Mogli tylko stać i obserwować huopa se.
#przegryw
Mr3nKi - Wczoraj huop był na lodowisku se. Wokół pełno j0lek w obcisłych leginsach po...

źródło: wek9wsjbzw581

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 0
nie wywala ci kortyzolu w miejscach publicznych = oski


@ehhniestety: Wywala cały czas, ale próbuję z tym walczyć. Dlatego nie wszyscy mnie rozumieją i uważają za "dziwnego". Kołchoz w tym troche pomógł, ale jednak nikomu nie ufam i czuje stres. Lodowisko to miesce w którym sie wyciszam i imam gdzieś wszystko, tak jak spacer po lesie. Odpalam muzykę i problemy wokół są już nieistotne.
  • Odpowiedz
Huop przynajmniej zgasił ich jazdą. Nie mieli szans z huopem. Moggowałem ich jazdą i to na zwykłych łyżwach. Mogli tylko stać i obserwować huopa se.


@Mr_3nKi_: oni tam pewnie nawet nie zauważyli, że jesteś na tym lodowisku. A jak już zauważyli, to pewnie ich swoją jazdą, czy właściwie samą obecnoscią zniesmaczyles.
  • Odpowiedz