Wpis z mikrobloga

#play
Stabilność łącza jest bardzo słaba w Warszawie. Jakiekolwiek zgłoszenia są zamykane bez rozwiązania problemu.
Przez ponad 10 lat z UPC nie było żadnego problemu. Wszystko zaczęło się od przejścia do Play. Dramat - nie polecam Play
Jaki internet w Warszawie polecacie ?
  • 5
@Dresky91 Vectra odradzam ze względu na klauzulę inflacyjną/waloryzacyjną, dzięki której ciężko ocenić wysokość opłat w perspektywie roku czy dwóch umowy na czas określony. No i - przynajmniej u mnie - występują przerwy w dostępie do Internetu po kilka-kilkanaście sekund co 2-3 godziny.
  • 0
@play_polska: Miałem otwartych 6 zgłoszeń każde zostało zamknięte bez rozwiązania problemu "Po stronie sieci nie widać żadnych nieprawidłowości.". W ostatnich 2 miesiącach byłem proszony o reset, restart, przywrócenie do stanu fabrycznego, przeprowadzono "zdalna" synchronizację i wiele różnych innych rzeczy takich jak zmiana odbiornika do którego loguje się karta (chyba SIM) przy światłowodzie.

W ostatnim zgłoszeniu podałem szczegółowy raport z WinMTR (połączenie przez kabel ethernet) i jako odpowiedź dostałem to "Na jakość