Wpis z mikrobloga

Skąd to poparcie dla Pinokia ? Zawsze miałem wrażenie, że nawet w Pisie nie był lubiany. Jest jedną z twarzy afer i #!$%@? państwa przez PiS. Przecież to nie jest kwestia poparcia samego pisu bo gdyby miał startować Kaczyński czy Pawłowicz to by nic nie ugrali. Sądziłem, że PiS jeśli chce coś ugrać weźmie nową twarz w nic nie umoczona, a nazwisko Morawieckiego pojawia się na komisjach #sejm #polityka #wybory #sondaz #prognoza
Wezzore-04 - Skąd to poparcie dla Pinokia ? Zawsze miałem wrażenie, że nawet w Pisie ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
Przecież to nie jest kwestia poparcia samego pisu bo gdyby miał startować Kaczyński czy Pawłowicz to by nic nie ugrali.


@Wezzore-04: Nie, jak najbardziej by ugrali. Elektorat PiSu to fanatycy partii, jakby w wyborach wystawiono Suskiego to też by zgarnął te ~30%. Oni zwyczajnie nie dopuszczają do siebie myśli że mogliby zagłosować na kogoś spoza ich "plemienia", więc pójdą za tym kogo partia wskaże.
@Wezzore-04: Pinokio sprawia wrażenie dobrego bankstera, umie gadać i modulować głos. Ma wyższy IQ niż przeciętny pisowiec i jest najbogatszy z nich wszystkich. Z jednej strony powinien wzbudzać odrazę (argumentum ad Januszum - złodziej #!$%@?) a z drugiej strony efekt aureoli taki miły i młody. Myślę że Pinokio i Bocheński to realne opcje. Ja tam jednak chciałbym aby wybrali Czarnka. Bardzo bym chciał ponieważ jest niewybieralny przez umiarkowany i kulturalny elektorat.