Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Proszę was o opinię sytuacji jakiej doświadczyłem wczoraj. Wprowadzając to z różowym paskiem jestem od roku Ja 25, Ona 22. Jestem już aktywny zawodowo od 3 lat i w tym roku kończę ostatnie studia. Różowy jest studentką i córką na pełny etat.

Wczoraj do godziny 0:00 miałem do oddania 2 poprawione projekty na studia w tym jeden prosty z gówno
humanistycznego przedmiotu . Poprosiłem różową o pomoc w jego wykonaniu. Spotkalismy sie o godzinie 18,dostala wszystkie materiały, ChatGPT, wszystko super. Robić go zaczęła dopiero po 20. godzina 22 zerwała się, że już musi wracać do domu, ponieważ obiecała to rodzicom i generalnie nadal źle się czuje po wczorajszej imprezie ale mam się nie martwić bo do zrobienia zostało tylko formatowanie. Mówię ok, podziękowałem i nie sprawdziłem co zrobila. Godzinę później gdy wysłałem swoją część otworzyłem jej owoc pracy. Nie było tam 3/4 wymagań. Wpisała po prostu polecenie do chatgpt i wkleiła wynik do Word, z takimi kwiatkami jak to, że jednoosobowa firma inzynierska w mieście do 50tys mieszkańców będzie miała budżet na marketing wynoszący 3mln złotych. Usunąłem plik i zrobiłem go od nowa tylko, że niestety plik można było załączyć do godziny 23:55 a ja byłem gotów o 23:57.

Rozumiem, że to była moja prywatna sprawa i powinienem liczyć tylko na siebie ale w poprzednim związku nie miałem takich problemów. Dla obecnego różowego paska zrobilem jej 1/4 jej projektów zaniedbując przy tym swoje. Sytuacja ta sprawiła, że poczułem się sam i nie wiem czy chce mi się w ogóle z nią rozmawiać

#mirkowyznania



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Poprosiłem różową o pomoc w jego wykonaniu.

Dla obecnego różowego paska zrobilem jej 1/4 jej projektów


@naksu:
1 rzeczywiście brzmi jak niewolnictwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 w związkach się sobie pomaga
3 tutaj było działanie na szkodę, już lepiej jakby powiedziała że nie pomoże niż zaszkodziła

@mirko_anonim: ja raczej zrywam kontakt z osobami które mi szkodzą i są niewdzięczne