Wpis z mikrobloga

Czy podczas treningu siłowego spożywacie węglowodany ? Myślę żeby sobie zacząć brać na trening 50 gram żelek i jeść w połowie treningu , trening zajmuje mi około 2 godzin, 28-32 serii robię na jednej sesji. #mikrokoksy
  • 19
@In_thrust_we_trust: wchodzę nabuzowany na silke, naładowany węglami i z każdym ćwiczeniem kolejnym ten entuzjazm spada i się tak zastanawiam właśnie żeby dosłownie coś podjeść w trakcie treningu, silna zamula to nie jest, po prostu się zastanawiam czy ktoś dosłownie wcina coś podczas treningu albo piję jakieś węgle, jak grałem w piłkę ostatnio to sobie zrobiłem dosłownie wodę z cukrem i cytryną i nie miałem żadnego zjazdu przez całą gierkę jak to
@ProDziekan69: podczas treningu siłowego nie, ale moje treningi trwają max 40 minut.
Zwykle godzina od wejścia do wyjścia na siłownię, włącznie z przebraniem się i szałerkiem. Natomiast jeśli mowa o piłce/rowerze to węgle wjeżdżają zawsze. W przerwie gierki, albo jak się schodzi na zmianę, to izotonik, czasem batonik lub banan. Za to na rowerze wpierdzielam wszystko - maczka, KFC, tuńczyka z puszki, jakis gotowy posiłek z Lidla, kaszotto czy inne gowno,
@Summer92: nie robię prawie wcale maszynek, wszystko to sztangi i hantle z dużym bciążeniem do maksymalnie 6 powtórzeń. No, jeszcze wyciąg od czasu do czasu na triceps, czy ściąganie drążka, jeśli nie robię w treningu na plecy podciągania. Waga teraz jakieś 100kg, niski body fat, bo to kwestia diety xd
Np ostatnio trening nóg wyglądał tak: hantle po 40kg w łapki i po 6 wyroków na noge, 4 serie i mam
@WyuArtykyu: dzięki za sugestię. Jeżeli chodzi o czas to non stop progresuje z ciezarem także uważam ze aktualna objętość jest ok i jestem w stanie się regenerować bardzo dobrze i przychodzę świeży na trening, dużo pomogło mi też wbrew pozorom pozbycie się znacznej ilości kofeiny w ciagu dnia na rzecz jednej kawy rano
@WyuArtykyu czyli stawiasz na ćwiczenia które angażują więcej niż jedną partię mięśni jeśli dobrze rozumie. Również staram się unikać maszyn, jednak to ze względów częstych wizyt w różnych siłowniach. Możesz powiedzieć jakie ćwiczenia masz np na klatkę czy plecy?
@Summer92: tak, wolę ćwiczenia wielostawowe. Nie będę nigdy kukturystą, nie dbam o to, więc nie zaprzątam sobie głowy ćwiczeniami izolowanymi, choć zdarza mi się je od czasu do czasu robic. W mojej ocenie i tak wyglądam lepiej niż 80 ludzi z którymi aktualnie przebywam na siłce, ale to kwestia mojego stażu i diety, a trening ma być po prostu ciężki. Możliwe, że jak przejdziesz na krótsze treningi, to zaczniesz szybciej rosnąć,
@Summer92: po prostu zasypiam bardzo szybko, nie przebudzam się w nocy i jestem spokojniejszy w ciągu dnia, nie mam chwil toksycznej potężnej motywacji i spadku po 30min, to wszystko wpływa na regenerację i mniej stresu w ciągu dnia, jak piłem dwie kawy dziennie i dzika to byłem też niespokojny i miałem nadpobudliwość ruchową
mam zjazd energetyczny po ponad godzinie


@ProDziekan69: Nie masz może jakiejś hipoglikemii? Cukier ci może spada 1-2h po jedzeniu. Ja najczęściej na długie sesje cardio biorę jakieś batony czy owoce