Wpis z mikrobloga

Skończyłem chinola! Dętka przód poprawiona i natalkowana, osłony poprostowane, łańcuch naciągnięty, wolnobieg działa. Z tym ostatnim było sporo problemów, i tak nie jest idealnie. Brakowało jednej kulki w środku i chyba gdzieś jakaś powierzchnia wytworzyła zadrę przez to. Mimo dodania kulki i regulacji na dziesiąte milimetra- nadal potrafi delikatnie zaciągnąć. Klamki hamulca dostał od jakiegoś górala AURORA którego zezłomowałem przez krzywą ramę. Jedyne co zostało do zrobienia to lampki, poza tym jeździ, skręca i hamuje- bez luzów nigdzie. No i uruchomić zawias trzeba. Próbowałem go złożyć, ale równie dobrze mógłbym próbować zgiąć stalowego pręta xD Ani drgnie, a jechałem z rozkręconym w tę i z powrotem z nadzieją że się ruszy xD

Xbox wysechł, poskręcałem, działa. Z jednej strony ma ślad po kiepie wypalony brązowy. Przypiłuję wystające brzegi ile się da, a dziurę wypełnię superglutem czy coś.

#biedatech #rower #rowery #madeinchina
DonRzoncy - Skończyłem chinola! Dętka przód poprawiona i natalkowana, osłony poprosto...

źródło: IMG_20240217_175547

Pobierz
  • 7
@DonRzoncy: mnie to bardziej ciekawi, jak ciebie wołają dzieci z okolicznych wsi.
wiesz, że np. "ten #!$%@? od starych rowerów", albo "złomowy dziwak" etc. xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
a rower zacny, karnąłbym się(komunijny wigry 3 here).
to mi na Pelikana wygląda.
@dos_badass: Dzieci jak to dzieci- zawsze ci dopieprzą bezpośrednio że ci w pięty pójdzie xD Ale cóż, tylko dzieci, taka ich uroda. Jak przejeżdżam koło szkół czy jak idzie jakaś grupka i mnie widzi- zawsze kto krzyknie czy zawoła x) W sumie przez ten złom to znają mnie ludzie w wieku od 10 do 100 lat hah

No takie pelikanopodobne, ale tamten był nieskładany i na kółkach bodaj 14". Kształtem ramy
@DonRzoncy: teraz dopiero se powiekszylem, i przyjrzalem.
całkiem ładne to zielone gowienko. takie w sam raz na wsi do sklepiku po bułki i mleko se podjechac. ;)
to ty go malowales i te ładne naklepki dodaleś?


ten chinol w tle, to twój?