Wpis z mikrobloga

  • 1
@Fanaticz: Żadne, normalnie kupiłem cztery czteropaki za coś koło 21 zł po prostu 1,29 zł pisze na tej białej cenówce. Tydzień temu była za 1,59 zł ogólnie to jest chyba jeden z elementów wojny z biedronką XD
  • Odpowiedz
  • 2
@Fanaticz: To stary, woda 1,5 litra mineralna w lidlu kosztuje 1,29 zł. Ja na przykład wolę Perłę Chmielową lub Żywca zwykłego jeśli chodzi o takie chamskie piwo, ale za taką cenę to nie będę wybrzydzał. Do tego ostatnio kupiłem tę Tatrę w lidlu i jeszcze wygrałem pod zawleczką następną( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo bardziej zabawne jest to, że nagle się okazuje iż to piwo można sprzedawać
  • Odpowiedz
  • 0
@Fanaticz: Ogólnie to wygląda tak, prawnie powinien ci to wymienić każdy sklep który sprzedaje promocyjne piwo w tym przypadku. A nie tak jak za dzieciaka robili w nie powiem co, że ''w moim sklepie nie ma tej promocji'' na chipsach tam gdzie sprzedają promocyjny towar tam mają obowiązek to wymienić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Klatwa_Borsuka: Tutaj nie ma co podziwiać, ja to powinienem tagować #alkoholizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio, może #niepopularnaopinia zwłaszcza na wykopie wśród różnych zboczeńców kraftowych, ale ja w pewnym momencie swojego życia zacząłem czytać co pisze na puszkach i większość piw w Polsce tak naprawdę dwie firmy produkują. Dla mnie niezależnie od tego czy kupię Tatrę, Królewskie może poza
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Zgadzam się z tobą i też uważam, że wszystkie te piwa smakują tak samo. Jednak Tatra się wyróżnia, ma jakiś jakby kawowy posmak. Pijąc Warkę czy Lecha tego nie wyczuwam, a w Tatrze to się przebija nawet jak dodam syropu. Albo na przykład Specjal jest dla mnie za słodki. Natomiast podkreślam, że żadnym erudytą nie jestem, bo pijam głównie koncerniaki :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Klatwa_Borsuka: Jakby to napisać też Tomaszem Kopyrą nie jestem, potrafię co najwyżej określić czy jakieś piwo mi smakuje lub nie. Specjala nie piłem nigdy z takich piw dla meneli to jedynie kuflowe za sprawą pewnego mema oraz rompera wiśniowego, ale to już wolałbym pić czystą wódę bez popity/zapoi żadnej jak to pierwsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Klatwa_Borsuka: To smakuje generalnie jakbyś zmieszał ze sobą takiego najtańszego chamskiego energola z szarej butelki litrowej które kiedyś były wszędzie za pewnie nie więcej jak 3 zł i piwo tanie pokroju Haranasia. Smak trochę taki gumy balonowej i pachnie strasznie źle jak energol z taką puszką po tatrze co stała 2 dni.
  • Odpowiedz