Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wiskoler_double: Linuksa mam na starym lapku. Ale kupiłem wczoraj laptopa z nawet niezłymi parametrami i takie cyrki od początku Mam linuksa KDE neon, windows 7 i teraz windows 11. żeby poczciwy clenaer bleachbit nie poszedł?
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: Wedle poradnika tak, ale wtedy wywala z innym błędem,a na razie nie chcę kombinować żeby nie robić resetu systemu. Ale nie uśmiecha mi się żeby nowy komp służył tylko do przeglądania neta
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Działa dobrze jak się nie dłubie w plikach .dll i nie czyści jakimiś darmowymi cleanerami. Przeważnie problem znajduje się między ekranem a fotelem.
  • Odpowiedz
@kidi1: @witajswiecie Normalnie. U mnie na W10 Edge #!$%@?ł 8gb plików mimo że go nie używam. Nie macie pojęcia co to za soft to po #!$%@? się wypowiadacie xD

Windowsowy cleanmgr też rozumiem jest lewacki? ()
  • Odpowiedz
@Elec widocznie używałeś aplikacji, która pod spodem z niego korzystała, przykładowo jakiś wewnętrzny sklep w grze, albo coś w tym guście

poza tym ja na przykład mam po prostu na kompie narzędzie do analizowania wielkości plików i katalogów, a nie jakiś syf który potrafi losowo wywalić coś potrzebnego dla działania systemu/aplikacji

polecam WinDirStat'a
  • Odpowiedz
@witajswiecie: Jeszcze aż tak mnie nie #!$%@?ło żeby usuwać ręcznie paręset plików kiedy mam alternatywę w postaci kliknięcia paru checkboxów.

a nie jakiś syf który potrafi losowo wywalić coś potrzebnego dla działania systemu/aplikacji

@witajswiecie: takbyłoniezmyślam.mp3
  • Odpowiedz
@Elec przecież w tej aplikacji którą zaproponowałem usuwanie zbędnych plików jest nieporównywalnie prostsze niż odznaczenie checkboxów, nie mówiąc już o większej kontroli bo od razu widać graficznie częścią czego jest to co usuwasz

I wierz w co chcesz, ale mnie już raz jeden z tych cleanerów zmusił do reinstlacji systemu
  • Odpowiedz