Wpis z mikrobloga

@Linnior88 ty to jestes niezla agentka, ja nie mowie, ze jestes brzydka, mowie, ze wiem jak wygladasz i nie czytam twoich komentarzy, jakbys nie zauwazyla strona glowna jest jedna i akurat weszlam w JEDNO zdjecie gdzie juz lecialas ze swoja mowa, a to co wykopki mowia to raczej slaba statystyka patrzac na to kto tutaj siedzi
@mishka49 proszę skończcie ten temat dla mnie to dziecinada ja się nie będę kłócić kto jest lepszy ładniejszy bo dla mnie to przedszkole , poprostu mi dojrzałość na taką błazenadę nie pozwala
@mishka49 ja się nie będę wychwalać bo to nie w moim stylu ale 7 lat temu moje zdjęcie robiło za reklamę na niemieckim portalu randkowym , poprostu nie każdy się wychwala pod niebiosa to nie mój styl , miłego wam wieczoru
@Linnior88 no inteligentna i dojrzala to ty na pewno nie jestes i mocne slowa jak na stalkerke mowic ze to ja sie przyczepilam do Ciebie, no coz, nie wiem z jakimi chorobami sie zmagasz ale dopisz sobie paranoje i nie dziwie sie, ze mnie blokuja stare, zakompleksione baby na wykopie, tak wyglada zycie, tak wyglada zazdrosc
@stormi tak wielka stalkerka która w komentarzach ani razu się nie odniosła do ciebie za to ty mnie wyzywalas nawet 3 dni temu
Myślę że lekarz powinien ci dobrać jakieś leki
@ChwilowaPomaranczka no to jest inba , bo laska ma moje zdjęcia nie wiadomo po co nie wiadomo skąd (no ja np czyichś zdjęć nie zbieram ani nie rozpowszechniam )
Albo np ja komentuje zdjęcie jakiejś randomowej amerykanki że dla mnie jest brzydka a ta nagle mnie napada w komentarzach i wyzywa , albo mówi że jestem zazdrosna a tym samym dziwnym trafem wie wszystko co pisze na głównej , nie jest to
@stormi masz jakąś dziwną obsesję na moim punkcie i na punkcie tego żeby mi dogryzc , powiem ci tak to ty się sprulas że ktoś uznał mnie za ładna nie na odwrót , wspierasz komuś zazdrość i kompleksy bo sama na to cierpisz
To jest śmieszne że latasz za ludźmi na wykopie i każdemu prubujesz wmowic że tylko ciebie mają uznawać za ładna , nawet nie wiesz jak żałośnie to z boku
@stormi mówią ci to co mówią każdej , tylko że ja sobie nie daje nawijać makaronu na uszy jak ty
Tak skończyłam i oprócz polskiego mówię jeszcze po niemiecku angielsku rosyjsku , podniecaj się dalej znalezionym błędem co innego ci zostało
Resztą z kim ja dyskutuje z osobą , która po 1000 razy wstawia dupę i sama sobie pisze kilometrowe epopeję komplemwntow