Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim! Czytam tag od dobrych kilku sezonów, do tej pory po kryjomu ( ͡ ͜ʖ ͡), ale teraz stwierdziłam, że w końcu założę konto i dołączę do dyskusji w nadchodzącym sezonie (ʘʘ). Ps. Uwielbiam Was czytać( ʖ̯)
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
  • 4
@kateemusio:
@KwaseMleko:

Że niby jestem, któraś/którymś z uczestników (σ ͜ʖσ) niestety ale PESEL już dawno nie ten ¯\(ツ)/¯ a i figura po dwóch ciążach też już nie na anteny () człowiek się chciał przywitać i wyjść w końcu z ukrycia, a tu takie zarzuty ¯\(ツ)/¯ nie powiem, złośliwy chichot się u mnie zawsze pojawiał kiedy pisaliście, że ktoś
  • Odpowiedz
  • 2
@Szuruburu102: ooo. Szkoda, bo choć bywał stronniczy, to zawsze jakimś ciekawym kąskiem się podzielił. Może go ktoś namierzył i dopadł, bo dość sporo informacji o sobie ujawniał tu na tagu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Null84:
https://wykop.pl/wpis/74924307/dobra-mnie-tu-dlugo-nie-bylo-ale-serio-where-is-ki#264028561

tu mi się jakiś kipman2 pokazał w komentarzach (nie wiem czy dobrze linka wkleilam). Myślałam, że to on z nowym kontem.

Mam nadzieję, że nadchodzący sezon będzie lepszy od ostatniego. Poprzedni, z troski o swoje zdrowie psychiczne, przestałam oglądać jakoś w połowie sezonu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedyną rozrywkę miałam wchodząc tutaj ^^'
  • Odpowiedz
  • 0
@Adriabba: Myślisz? Bo tendencja chyba była taka, że jeden kiepski sezon, kolejny dobry. Tzn dobry pod kątem tego, że nie było takich toksykow, jak Srori i Srochu ( ͡° ʖ̯ ͡°) może dziać się za wiele nie będzie, ale chociaż atmosfera będzie spoko, a ludzie będą się bawić, nie knuć i obgadywac.
  • Odpowiedz
@Mokat: w każdym sezonie było knucie i był ktoś toksyczny tylko czasami dobierali ludzi, którzy pomijając intrygi umieli się jeszcze bawić więc ten odbiór nie był tak ciężki jak przy ostatnim sezonie. Ja już nie liczę na powrót do starego formatu pełnego zabawy i fajnych konkurencji. Od kilku sezonów tendencja się zmieniła, więcej knucia mniej imprezowania. Chciałabym się oczywiście pozytywnie rozczarować :)
  • Odpowiedz