Wpis z mikrobloga

(intel przymierza się do przeprowadzki, do Niemiec)
Kiedyś się zapytałem wykopy, by podały jakie to firmy niby uciekły z Polski za pisu
ani @dr3vil nie podał, żadnego przykładu, inni też nie potrafili, mimo że odpowiedzi na moje pytanie było kilkadziesiąt. Głównie dostawałem w odp wykres z dupy z exela, jak krzywa pikuje w dół i żadnych konkretów. Teraz możecie zaktualizować listę i dodać Intela, tylko jeszcze jakoś powiązać, to z tym, że to wina PiSu i że to oni nam robią „wstyd na arynie międzynarodowej”
Acha a jak wiadomo, w Polsce jest „zapaść gospodarcza”, bo na głównej, było info, że piekarnia, o lichej reputacji, w Pierdziszewie Górnym, zwinęła interes. ZACZYNA SIĘ!!!!11111 - tak wykopki mogły komentować
#intel #gospodarka #furdeustchland #bekazpisu #4konserwy #neuropa #dobrazmiana
huncwot_ - (intel przymierza się do przeprowadzki, do Niemiec)
Kiedyś się zapytałem w...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-16 o 16.12.06

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@sssabae: nie ma powodów do obaw,
to że rząd nie wysłał wniosku do KE, to dlatego, że chcą wymusić od Intela większe inwestycje na edukacje w Polsce
dlatego od razu po wygranych wyborach, #!$%@? dofinansowanie na budowę komputera kwantowego, dla jednej z politechnik
  • Odpowiedz
@huncwot_:

W tamtym tygodniu rektor uniwersytetu spotkał się z Dariuszem Wieczorkiem, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na spotkaniu poruszono między innymi kwestię zablokowanych środków. Jest szansa, że Politechnika Poznańska jednak otrzyma zablokowane uprzednio środki.

- Pan minister odbył z nami rozmowę. Wyraził chęć dalszego weryfikowania wszystkich projektów. Jesteśmy gotowi do złożenia projektu i wyjaśnienia wszystkich szczegółowych kwestii. Mam nadzieję, że finał tego będzie pozytywny dla naszego kraju i dla Politechniki -
  • Odpowiedz
  • 1
@sssabae: czyli sam przyznałeś dzbanie, że uwalili ten pomysł… argumentem było, że to pomysł pisu, więc trzeba go było wyrzucić do kosza… Bardzo sympatycznie, że gdy sprawa zrobiła się głośna, zaczęli reagować…
  • Odpowiedz
@huncwot_: jeśli dla ciebie, pisowski bocie, zawieszenie postępowania w celu zbadania zasadności wniosku, to to samo, co jego "uwalenie", to musisz za dużo gówna z rury mateckiego siorbać i ci już odcięło od rzeczywistości
  • Odpowiedz
  • 1
@sssabae: dla was każdy jest „pisowskim botem” kto dni nie zaczyna od walenia konia do obrazka z Tuskiem
Uwalili pomysł na budowę komputera ale sprawa zrobiła się głośna więc trzeba, jakoś z tego wybrnąć
Z Intelem też nagle zachciało im się grać na czas ale to tak naprawdę z troski… tak było
  • Odpowiedz
@huncwot_: fajny fikołek, na rurze mateckiego też takie krecisz?
Więc mam wierzyć jakiemuś deklowi ze stajni pisu, a nie intelowi i jego oświadczeniom dla prasy? Mam też krytykować kontrolerów, bo chcą sprawdzić sprawę dogłębnie przed wydaniem 200 milionów pochodzących z podatków, gdy wiadomo w jaki sposób złodzieje spod sztandaru kurdupla z Żoliborza wydawali pieniądze?
  • Odpowiedz
@huncwot_: w takim razie co weryfikować ma KE? Wydatkowanie budżetu, opinie środowiskową, zakup działki przez Intel, odradzenia intela, czy twoją bezbrzeżną głupotę?
  • Odpowiedz
@huncwot_: na żadne pytanie. które tutaj zadałem nie dostałem odpowiedzi. Ale widzę, bo stylu wypowiedzi, że do czynienia mam z wyjątkowym okazem fas. Idź, tańcz na rurze mateckiego, bocie
  • Odpowiedz
  • 0
@sssabae: #!$%@? cały czas nie na temat ale to ja nie odp na żadne pytanie
termin budowy był zakładany na pierwszy kwartał tego roku ale wiadomo, że już nic z tego nie będzie ale dla ciebie to kolejny "sukces" tego rządu
jak co mogę dać ci bana, gdzie w tym czasie, będziesz musiał srać spamem o botach gdzie indziej a z czarnolisto znikniesz jak tylko zacznie się budowa fabryki, czyli za
  • Odpowiedz
@huncwot_: widzisz jakie koło zatoczyliśmy, bocie. W pierwszym wpisie się zesrałeś, że fabryka nie powstanie, w ostatnim, że termin został przełożony (z uwagi na dalsze negocjacje). Prawdziwy postęp jak na takie iq.
  • Odpowiedz
  • 0
@sssabae: napisałem przygłupie że są przymiarki do przeprowadzki, bo mają dość grania na zwłokę, bezdenny przygłupie
i tak jak pisałem wcześniej idź srać spamem gdzie indziej
czekaj na przecięcie wstęgi
  • Odpowiedz
  • 0
@JuliuszSlowacki: to że firmy zmieniają swoją lokalizacje, raczej nie wynika z tego że rządził PiS
na szybko sprawdzone - bardziej prawdopodobne jest to, że szef Henryk Orfinger, przeniósł się do Hiszpanii i było to, gdy PiS jeszcze nie rządził
  • Odpowiedz